امنیت و حریم خصوصی

بدون استفاده از VPN امنیت و حریم خصوصی شما تامین نخواهد شد

وای فای امن

استفاده از اطلاعات بانک خود، خرید آنلاین و… در نقاط وای فای عمومی با استفاده از سرویس P30vpn به صورت فوق العاده امن و ناشناس در محیط اینترنت و فضای مجازی خواهید ماند و حریم خصوصی و شخصی شما کاملا حفظ می شود .

اینترنت بدون محدودیت

برای استفاده از اینترنت بدون محدودیت و رفع تحریم ها فقط کافیست از سرویس P30vpn استفاده کنید و با استفاده از این سرویس میتوانید به Hulu، Netflix ،BBC، ITV و بسیاری دیگر دسترسی داشته باشید و از همه نقاط جهان از خدمات ما استفاده کنید همچنین میتوانید با استفاده از خدمات ما از وب سایت های مسدود اجتماعی نیز استفاده کنید همچنین سرویس های P30vpn به شما اجازه استفاده از VOIP و P2P را نیز به صورت کامل می دهد.

حفظ حریم خصوصی به صورت کامل

P30vpn یک مسیر خصوصی و سریع را برای استفاده از اینترنت برای شما بوجود می آورد لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات شما با آخرین تکنولوژی 2048-bit SSL رمزگذاری می شود و امنیت و حریم شخصی شما کاملا حفظ خواهد شد.
چرا استفاده از P30vpn ؟
رمزگذاری دادها به صورت کامل
فن آوری P30vpnDoublevpn به صورت کامل و نه یک بار بلکه دو بار به رمزگذاری تمامی دیتاها و فایل های شما میپردازد و این امر باعث می شود حریم شخصی و امینت شما در محیط اینترنت کاملا حفظ شود .
وجود سرور برای شما از سراسر جهان
پیوستن به شبکه P30vpn و بهره مندی از بیش از 511 سرور از 46 کشور مختلف سراسر جهان
استفاده از بالاترین سرعت
مشاهده فیلم ها و ویدئو ها با بالاترین سرعت و امنیت ممکن و بدون قعطی و محدودیت استفاده از خدمات
استفاده ساده از VPN
برای استفاده از سرویس P30vpn کافیست بر روی آن کلیک کنید و سپس مشخصات کاربری خود را وارد کرده و به استفاده از فضای مجازی بدون محدودیت بپردازید.
سیاستهای مربوط به استفاده از VPN
p30vpn هرگز اطلاعات و دیتاهای مربوط به شما را ذخیره یا نگهداری نخواهد کرد و سعی دارد بهترین خدمات را با استفاده از بهترین سخت افزار در اختیار شما قرار دهد و این یکی از سیاستهای مربوط به P30vpn می باشد.
سویچینگ اتوماتیک
اگر ما متوجه شویم که یکی از سرور ها به ذخیره سازی یا مرور اطلاعات شما میپردازد به سرعت آن سرور را مسدود خواهیم کرد و هیچگونه جای نگرانی وجود ندارد زیرا سرور مورد استفاده شما به سرعت سوئیچ می شود و شما میتوانید به راحتی از سرویس خود استفاده نمایید.

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.