رفع محدودیت و سانسور در ایران

دسترسی به اینترنت(خرید vpn) به صورت آزادانه و بدون وجود محدودیت و سانسور در ایران بسیار مشکل می باشد زیرا محدودیت هایی توسط دولت در اینترنت گنجانده شده است.

در ابتدا لازم به ذکر است که ایران یک کشور باز از نظر رسانه و اطلاعات می باشد و تعداد کاربران اینترنت در کشور ایران هر روز در حال رشد می باشد همچنین تنش های سیاسی بین ایالات متحده آمریکا و ایران تاثیر قابل توجهی بر روی محدودیت های اینترنت توسط دولت ایران داشته است.

این اوضاع زمانی به اوج خود رسید که در سال 2005 محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران بر سر کار آمد و مجموعه سانسور ها بر اینترنت ایران تشدید شد.

ایران سرویس اینترنت را توسط سیستم فیلترینگ هوشمند محدود میکند که این عامل باعث می شود تا اطلاعات مرور شده توسط کاربران قابل کنترل و مشاهده باشد لازم به ذکر می باشد که تمامی ISP ها توسط نرم افزار ها و فیلترینگ هوشمند قابل اجرا می باشد و تمامی ارسال ها و دریافت ها توسط دولت قابل کنترل می باشد.

در سال 2008 حدود 5 میلیون وب سایت به دلیل محتوای آنها مسدود شده است ( محتوای غیر اخلاقی و ضد اجتماعی. سایت های ضد اسلامی، women’sites، محتوای بزرگسالان، برخی از وب سایت سیاسی و حقوق بشر مسدود شده است. )

سریع ترین راه برای استفاده از اینترنت بدون محدودیت و با سرعت بالا استفاده از سرویس های P30vpn می باشد تا به راحتی و بدون محدودیت در فضای وب به مشاهده محتوای مورد علاقه خود بپردازید.

منبع:خرید vpn

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*