درباه ما

درباره P30vpn

P30vpn از ماه نوامبر آغاز به کار کرد و پس از آزمایش های متعدد برای ایجاد بهترین سرعت و امنیت برای کاربران بهترین سرویس های خود را به کاربران ارائه کرد.
درباره P30vpn
P30vpn برای آزادی و انتخاب مشاهده محتوای مورد علاقه افراد فراهم شده است.
P30vpn با انگیزه حفظ حریم شخصی و آزادی کاربران در محیط اینترنت فراهم شده است تا کاربران بتوانند بدون هیچ محدودیت و ترس از درز اطلاعاتشان در محیط اینترنت
به مشاهده محتوای مورد علاقه خود بپردازند.
امروز
امروز P30vpn تبدیل به یک صنعت بزرگ شده و با داشتن بیش از ۵۰۰ سرور در ۱۴۱ کشور و مدیریت کامل سرور های خود قادر به ارائه سریعترین VPN در جهان است
ویژگی دیگر سرویس های ما استفاده بر روی تمامی پلتفرم ها از جمله ویندوز، مک، اندروید و iOS می باشد.
۲۰۱۳ -۲۰۱۴
ارائه نسخه جدید و بهبود یافته از برنامه های شبکه اختصاصی مجازی و اضافه شدن افزونه های جدید مانند فایروال NAT و SmartDNS و معرفی ویژگی های باورنکردنی
مانند اینترنت سوئیچ است
۲۰۱۱ – ۲۰۱۲
پیوستن به انقلاب تلفن های هوشمند توسط ارائه برنامه اختصاصی اندروید و IOS و همچنین گسترش روز افزون سروس ها و امکانات ما
۲۰۰۹ – ۲۰۱۰
راه اندازی اولین نرم افزار سرویس گیرنده برای ویندوز و مک که باعث تغییر چشم انداز های دیجیتال شد و همچنین افزایش سرور ها در کشور های مختلف
۲۰۰۷ – ۲۰۰۸
P30vpn در ابتدا در سال ۲۰۰۷ کار خود را در عرصه VPN در ۲ مکان کار خود را آغاز کرد و در سال گذشته به ۱۶ مکان گسترش یافت .
شروع
شروع کار با استفاده از سیستمی به نام GZ در هنگ کنگ در سال ۲۰۰۶ بود و این کار آغاز یک محصول انقلابی به نام VPN در P30vpn بود.
قول ما به کاربران
وعده ما به کاربران ارائه سرویسی با سرعت عالی و امنیت کامل و حفظ حریم شخصی آنها می باشد و همیشه و در هر زمان به این اصل خود پایبند هستیم.
آنلاین خصوصی و امنیتی
P30vpn به ارائه بهترین سیستم امنیتی با تکنولوژی رمزگذاری ۲۵۶ بیتی همراه با پروتکل های احراز هویت مانند PPTP، L2TP، SSTP، IKEv2 SSL و انتقال داده های خود از طریق تونل مجازی امن می پردازد.
گسترش و اینترنت رایگان
P30vpn در ۱۴۱ کشور در نقاط مختلف جغرافیایی دارای سرور های مختلف می باشد و توان ارائه بهترین سرویس ها را برای تماشای آنلاین و استفاده از برنامه ها و نرم افزار های چت بر روی کانال های VoIP می پردازد.
کسب و کار VPN
P30vpn هدف خود را برای توانمند سازی بیشتر کسب و کار خود افزایش امنیت , حفظ حریم خصوصی , حفاظت از طریق حملات DDoS و دسترسی امن از راه دور NAT , VPN و حفاظت فایروال و…. را زیرساخت توانمند سازی کسب و کار خود قرار داده است.
محافظت از حریم خصوصی شما برای P30vpn با استفاده از تغییر IP شما انجام می شود که به این وسیله به سیستم ما متصل می شوید و با IP پنهان و ترافیک رمزگذاری شده به استفاده از فضای اینترنت می پردازید.

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.