L2TP VPN در DD-WRT

مهم: ما فرض می کنیم که شما در حال حاضر با استفاده از روتر DD-WRT برای اولین بار متصل شده اید به آدرس 192.168.1.1 بروید لازم به ذکر است که باید از طریق کابل LAN ارتباط را ایجاد نمایید تنظیمات را انجام دهید و سپس میتوانید ارتباط خود را از طریق Wi-Fi نیز برقرار کنید

مهم: لازم به ذکر است که نمیتوان همزمان به L2TP و PPPoE متصل شد به دلیل آی پی استاتیک اگر شما از روتر DD-WRT استفاده میکنید باید این نکات را به خوبی رعایت کنید :

1. اتصال به روتر یا با استفاده از یک کابل اترنت، و یا با پیوستن به شبکه های بی سیم , یک مرورگر وب را باز کنید و آدرس زیر را در آن وارد کنید http://192.168.1.1 توجه داشته باشید برای اولین بار ارتباط شما از طریق اترنت به روتر برقرار خواهد شد.

2. پیکربندی روتر DD-WRT برای به اشتراک گذاری اتصال اینترنت.

3. پس از آن راه اندازی پایه را انتخاب کنید.

4. اتصال L2TP را انتخاب کنید IP سرور و نام کاربری و رمزعبور را وارد کنید ( اطلاعات سرویس VPN خود را که از طریق ایمیل دریافت کرده اید )

5. به قسمت Optional Settings بروید و تنظیمات را بر روی MTU قرار دهید سپس IP سرور را بر روی روتر خود تنظیم کنید.

6. گزینه DHCP را فعال کنید :

“استفاده از DNSMasq برای DHCP”

“استفاده از DNSMasq برای DNS”

“DHCP-معتبر”.

و بر روی گزینه ذخیره سازی کلیک کنید”

7. به قسمت Security بروید به تب Firewall وارد شوید و گزینه SPI Firewall را غیر فعال کنید”

8. سپس VPN را فعال سازی کنید و تنظیمات L2TP را فعال سازی کنید”.

9. روتر خود را راه اندازی مجدد نمایید و سپس سرویس VPN خود را اجرا کنید و با اتصال به سرور های ما از سرویس خود لذت ببرید.

10. پس از کلیک بر روی گزینه اتصال پس از 30 ثانیه اتصال برقرار خواهد شد و این مدت زمانی برای برقراری ارتباط امن میان سرور های ما و کاربران می باشد.

منبع : خرید vpn

 

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*