هوافضا- علوم هوا فضا
وزیر راه و شهرسازی:

یك میلیون و ۳۰۰ هزار خانه خالی به سازمان مالیاتی ارائه شد

یك میلیون و ۳۰۰ هزار خانه خالی به سازمان مالیاتی ارائه شد

به گزارش هوا فضا وزیر راه و شهرسازی از معرفی یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکونی خالی از سکنه به سازمان امور مالیاتی اطلاع داد.به گزارش هوا فضا به نقل از مهر، محمد اسلامی در مراسم امضای قرارداد راه اندازی شهرک فناوری در شهرهای جدید پردیس و پرند ضمن اشاره به اقدامات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور اظهار داشت: این معاونت در سالهای اخیر با درک درستی از اقتصاد دانش بنیان وقت خویش را صرف پژوهش و توسعه فناوری ها کرد. از آنجایی که سازوکار اقتصاد دانش بنیان نیازمند حمایت همه جانبه است ما هم با ایمان قلبی از جریان دانش بنیان حمایت می نماییم و موجبات تحول در شرایط روبنایی و زیربنایی شهرک های فناوری در دستور کار قرار دارد.
وزیر راه و شهرسازی افزود: پارک علم و فناوری پردیس سال ها ۹۰ هکتار اراضی داشت و در سقف ۹۰ هکتار باقی مانده بود. جدیداً ۲۸۰ هکتار دیگر به آن با تصویب شورایعالی شهرسازی اضافه گردید و شهرک جدید دیگری هم در آن ایجاد می شود.
وی اضافه کرد: نخبگان خارج از کشور که به دنبال تأسیس شرکتهای دانش بنیان هستند با این فرصت به وجود آمده می توانند به کشور برگردند تا شاهد شکل گیری پردیس هوشمند در جوار پایتخت باشیم.
اسلامی همینطور در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران درباره مالیات بر خانه های خالی اظهار داشت: یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد خالی را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دادیم تا آنها بر مبنای قانون برای این واحدها گواهی مالیاتی صادر کنند.

1400/04/10
22:50:59
0.0 / 5
793
تگهای خبر: دانش بنیان , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا