هوافضا- علوم هوایی

توسعه نسل جدید بازار معاملات دیجیتال با انعقاد قراردادی با مرکز نوآوری دانشگاه آزاد

توسعه نسل جدید بازار معاملات دیجیتال با انعقاد قراردادی با مرکز نوآوری دانشگاه آزاد

هوا فضا: مرکز نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در رویداد پیوند صندوق نوآوری و شکوفایی با یکی از تیم های استارت آپی قراردادی را به امضا رساند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، برای مساعدت با استارت آپ ها و ایده پردازان پیش از مرحله دانش بنیانی، صندوق نوآوری و شکوفایی مبادرت به طراحی خدمتی برای توانمندسازی استارت آپ ها تحت رویداد "پیوند" کرده است. هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی استارت آپ ها و طرح های استارت آپی جذاب و توانمند و معرفی آنها به شتابدهنده ها و سایر سرمایه گذاران و فعالان حوزه اکوسیستم استارت آپی است.
طی رویداد "پیوند" ایده پردازان و استارت آپ هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده اند، طی فراخوانی شناسایی شده و آماده ارائه به شتابدهنده ها می شوند.
در حاشیه رویداد پیوند که امروز بصورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، قراردادی میان مرکز نوآوری دانشگاه آزاد و یکی از تیم های استارت آپی منعقد شد.
محصول این تیم نسل جدیدی از معاملات بازار و یک محصول هوشمند و خودکار در زمینه مالی است که مشتریان بوسیله آن می توانند بصورت لحظه ای به بازار دسترسی داشته باشند و با بهره گیری از آن مبادرت به سبدگردانی کنند.
پارسا پور همدانی از پژوهشگران این طرح این محصول را تلفیقی از دو فناوری هوش مصنوعی و RPA یا Robotic Process Automation دانست و اظهار داشت: این محصول نسل جدیدی از بازار معامله است که می تواند لحظه به لحظه بازار را رصد و پایش کند و گزارش تحلیلی عرضه نماید.
وی توان معاملاتی در لحظه بازار، تحلیل پیشرفته بازار را از خاصیت های این محصول هوشمند نام برد و تصریح کرد: برمبنای آمارها کل بازار مالی دنیا ۱۱۶ میلیارد دلار و میزان معاملات بازار ۳۹ هزار میلیارد دلار بوده است و از این مقدار معاملات، ۴۵ درصد آن معاملات الکترونیکی است و این امر نشان میدهد که چه میزان حجم بازار به پول هوشمند اختصاص داده شده است.
منبع:

1400/11/26
11:24:33
0.0 / 5
830
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا