توسعه نسل جدید بازار معاملات دیجیتال با انعقاد قراردادی با مرکز نوآوری دانشگاه آزاد

توسعه نسل جدید بازار معاملات دیجیتال با انعقاد قراردادی با مرکز نوآوری دانشگاه آزاد

هوا فضا: مرکز نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در رویداد پیوند صندوق نوآوری و شکوفایی با یکی از تیم های استارت آپی قراردادی را به امضا رساند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، برای مساعدت با استارت آپ ها و ایده پردازان پیش از مرحله دانش بنیانی، صندوق نوآوری و شکوفایی مبادرت به طراحی خدمتی برای توانمندسازی استارت آپ ها تحت رویداد "پیوند" کرده است. هدف از برگزاری این رویداد، شناسایی استارت آپ ها و طرح های استارت آپی جذاب و توانمند و معرفی آنها به شتابدهنده ها و سایر سرمایه گذاران و فعالان حوزه اکوسیستم استارت آپی است.
طی رویداد "پیوند" ایده پردازان و استارت آپ هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده اند، طی فراخوانی شناسایی شده و آماده ارائه به شتابدهنده ها می شوند.
در حاشیه رویداد پیوند که امروز بصورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، قراردادی میان مرکز نوآوری دانشگاه آزاد و یکی از تیم های استارت آپی منعقد شد.
محصول این تیم نسل جدیدی از معاملات بازار و یک محصول هوشمند و خودکار در زمینه مالی است که مشتریان بوسیله آن می توانند بصورت لحظه ای به بازار دسترسی داشته باشند و با بهره گیری از آن مبادرت به سبدگردانی کنند.
پارسا پور همدانی از پژوهشگران این طرح این محصول را تلفیقی از دو فناوری هوش مصنوعی و RPA یا Robotic Process Automation دانست و اظهار داشت: این محصول نسل جدیدی از بازار معامله است که می تواند لحظه به لحظه بازار را رصد و پایش کند و گزارش تحلیلی عرضه نماید.
وی توان معاملاتی در لحظه بازار، تحلیل پیشرفته بازار را از خاصیت های این محصول هوشمند نام برد و تصریح کرد: برمبنای آمارها کل بازار مالی دنیا ۱۱۶ میلیارد دلار و میزان معاملات بازار ۳۹ هزار میلیارد دلار بوده است و از این مقدار معاملات، ۴۵ درصد آن معاملات الکترونیکی است و این امر نشان میدهد که چه میزان حجم بازار به پول هوشمند اختصاص داده شده است.
منبع:

1400/11/26
11:24:33
0.0 / 5
374
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵