هوافضا- علوم هوایی
با برگزاری سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز؛

دانش نقشه برداری مغز توسعه می یابد

دانش نقشه برداری مغز توسعه می یابد

ششمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران با هدف توسعه و ترویج این دانش، برگزار می گردد.به گزارش هوا فضا به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ششمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران با هدف توسعه و ترویج این دانش، برگزار می گردد. این رویداد تخصصی که با مشارکت شماری دیگر از نهادها و مراکز همچون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود، آخرین یافته ها و اطلاعات حوزه نقشه برداری مغز میان متخصصان، اساتید و محققان این حوزه عرضه و مورد تبادل نظر قرار می گیرد.
این سمپوزیوم به مدت ۳ روز از پانزدهم تیرماه سال جاری توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار می شود. رویدادی که با خهدف ترویج دانش نقشه برداری مغز در سطح کشور و معرفی فناوری های برتر این حوزه، در تهران برگزار می گردد.
کمیته علمی این رویداد علمی و تخصصی در نظر دارد در جهت ارزش آفرینی کلینیکی پژوهش ها، از پژوهش های این حوزه که منجر به ایجاد یک خدمت کلینیکی موثر شده است، به صورت ویژه تجلیل به عمل می آورد.
پزشکان، روان پزشکان، نورولوژیست ها، رادیولوژیست ها، جراحان مغز و اعصاب و رزیدنت های این رشته ها و اعضای هیات علمی رشته های مرتبط می توانند تحقیقات علمی خویش را به این کمیته عرضه کنند تا در صورت انتخاب، از جوایز و هدایای این رویداد بهره مند شوند.


منبع:

1401/02/24
13:45:50
0.0 / 5
676
تگهای خبر: فناوری , متخصص , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا