علوم هوا فضا

گرفتن مجوز پذیرش پژوهشگر پسادکتری در دانشگاه محقق اردبیلی برای سال 1403

گرفتن مجوز پذیرش پژوهشگر پسادکتری در دانشگاه محقق اردبیلی برای سال 1403

هوا فضا: اردبیل در دیدار رییس دانشگاه محقق اردبیلی با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مجوز پذیرش تعداد قابل توجهی پژوهشگر پسادکتری در دانشگاه محقق اردبیلی برای سال 1403 گرفتن شد.


اسماعیل چمنی رییس دانشگاه محقق اردبیلی ۲۷ فروردین در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به دیدار خود با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: در این جلسه با عنایت ویژه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مجوز پذیرش تعداد قابل توجهی پژوهشگر پسادکتری در دانشگاه محقق اردبیلی برای سال ۱۴۰۳ دریافت شد.
وی با اشاره به این که پذیرش پژوهشگر پسادکتری در راستای جذب و پشتیبانی از جوانان و نخبگان فارغ التحصیل مقطع دکتری، افزایش تولیدات علمی، بهبود و ارتقای جایگاه و حفظ مرجعیت علمی دانشگاه و کشور صورت می گیرد، افزود: برگزاری این دوره ها موجب تقویت ارتباط عمیق تر بین دانشگاه، صنعت و مراکز تولیدی و گسترش تولید علم و فناوری خواهد شد.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به این که انتشار فراخوان پذیرش پژوهشگران پسادکتری برای سال ۱۴۰۳ از راه سایت دانشگاه اعلام خواهد شد تا متقاضیان نسبت به ثبت نام اقدام نمایند، اشاره کرد: پس از ثبت نام داوطلبان، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه نسبت به بررسی پرونده های دانش آموختگان علاقمند و داوطلب به همکاری اقدام خواهد نمود.
وی با اشاره به این که دانشگاه محقق اردبیلی پارینه هم اقدام به پذیرش ۴۱ پژوهشگر پسادکتری در رشته های مختلف کرده بود، اظهارامیدواری کرد: با اختصاص اعتبارات لازم، تعداد پژوهشگران پسادکتری این دانشگاه در سالجاری افزایش قابل توجهی خواهد داشت.


 


منبع:

1403/01/27
15:03:56
0.0 / 5
169
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا