علوم هوا فضا
نماینده سازمان جهانی بهداشت در بازدید از برج فناوری امیركبیر مطرح كرد

برنامه های سازمان بهداشت جهانی برای پشتیبانی از استارتاپ ها

برنامه های سازمان بهداشت جهانی برای پشتیبانی از استارتاپ ها

هوا فضا: نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران با هدف بررسی راهكارهای همكاری مشترك در حوزه سلامت از دانشگاه صنعتی امیركبیر بازدید نمود.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، "كریستف هلمن" نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران در این بازدید از برج فناوری دانشگاه امیركبیر و سامانه خدمات هوشمند سلامت كه توسط پژوهشكده فناوری سلامت دانشگاه صنعتی امیركبیر طراحی و تولید شده است، بازدید كرد.
وی ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از فعالیتهای دانشگاه امیركبیر در حوزه سلامت، اظهار نمود: با عنایت به پتانسیل ها و دستاوردهای دانشگاه صنعتی امیركبیر با هماهنگی وزارت بهداشت آماده همكاری و اجرای برنامه مشترك با این دانشگاه است.
دكتر هلمن با حضور در جمع نخبگان و نوآوران دانشگاه صنعتی امیركبیر در برج فناوری دانشگاه امیركبیر ابراز امیدواری كرد كه بتواند دستاوردهای این دانشگاه در حوزه سلامت را برای عموم مردم جهان ارائه كند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیركبیر، در این بازدید نماینده سازمان بهداشت جهانی همینطور از نزدیك با فعالیت تیم ها و استارتاپ های حوزه سلامت مركز فناوری یكی از شركتهای امیركبیر آشنا شد.
وی این مركز فناوری را بعنوان نهادی مفید یاد كرد كه كمك می نماید افراد گوناگون با دیدگاه های متفاوت كنار هم قرار گیرند و ضمن پرورش ایده ها و استعدادهای خود، قدم های بزرگی بردارند.
نماینده سازمان بهداشت جهانی در مورد برنامه های این سازمان برای پشتیبانی از استارتاپ ها اظهار داشت: رویكرد كلی ما در سازمان بهداشت جهانی، پشتیبانی از استارتاپ هایی است كه بتوانند خدمات این سازمان را به محصولات قابل عرضه در بازار تبدیل كنند تا از این طریق دسترسی به این خدمات و كیفیت عرضه آنها افزایش پیدا كند.
دكتر هلمن اظهار نمود: ساختار سازمان بهداشت جهانی به نحوی است كه به ما امكان سرمایه گذاری مالی در یك استارتاپ را نمی دهد، اما می توانیم مشاوره های گسترده ای به استارتاپ ها دهیم تا استارتاپها بتوانند راحت تر ایده ها و خدمات خودرا به شكل محصول نهایی عرضه كنند.
او همینطور با مشاهده گستردگی دستاوردهای دانشگاه صنعتی امیركبیر در حوزه فناوری سلامت و مهندسی پزشكی، خواهان بازدیدی باردیگر از این دانشگاه شد.
منبع:

1398/12/10
16:47:18
5.0 / 5
3551
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا