هوافضا- علوم هوا فضا

تولید روزانه ۱۵ هزار ماسك n۹۵ در پارك علم و فناوری اردبیل

تولید روزانه ۱۵ هزار ماسك n۹۵ در پارك علم و فناوری اردبیل

به گزارش هوا فضا محققان پارك علم و فناوری اردبیل موفق به تولید روزانه ۱۵ هزار عدد ماسك n۹۵ با تكنولوژی اولتراسونیك شدند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، دكتر ابراهیم پور با اشاره به حركت جهادی واحدهای فناور مستقر در پارك علم و فناوری جهت پیشگیری و مقابله با ویروس كرونا همگام با كادر درمان استان برای جلوگیری از كرونا در خط مقدم خدمت رسانی، از همكاری و مشاركت دو شركت دانش بنیان الكترونیك پردازش سبلان و رادیس صنعت هوشمان آرتاویل برای طراحی و ساخت خط تولید ماسك (n95) با تكنولوژی اولتراسونیك اطلاع داد.
رئیس پارك علم و فناوری اردبیل به ظرفیت تولید روزانه ۱۵ هزار عدد اشاره نمود و اضافه كرد: در ایام آینده ظرفیت این خط بیشتر از دو برابر جهت تأمین نیازهای ماسك كادر درمان استان خواهد شد.
به گزارش اداره كل روابط عمومی وزارت علوم، این خط تولید با حضور استاندار، رئیس كل دادگستری و سایر مدیران مرتبط استانی به صورت رسمی به بهره برداری رسید و طراحی و ساخت این خط تولید با تلاش فناوران پارك علم و فناوری استان با عنایت به بحران شیوع كرونا ۱۰ شبانه روز و با صرفه جویی بیشتر از ۵۰ درصدی از نمونه مشابه خارجی به طول انجامیده است.1399/01/06
21:26:37
5.0 / 5
2977
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا