هوافضا- علوم هوایی

تجهیز فروشگاه های بزرگ كشور به محصولات ضد سرقت

تجهیز فروشگاه های بزرگ كشور به محصولات ضد سرقت

به گزارش هوا فضا محققان كشور با استفاده از دانش روز دنیا محصولات ضد سرقتی را ارائه كردند كه هم اكنون بسیاری این محصولات در خیلی از فروشگاه های بزرگ كشور كاربردی شده است.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، محمدصادق ثانوی مدیر عامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه این شرکت فعالیت خویش را از سال ۱۳۸۶ در زمینه تولید محصولات با کیفیت امنیتی و ضد سرقت آغاز کرد، اظهار داشت: تمرکز این شرکت بر طراحی و تولید سخت افزارهای برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک، میکروالکترونیک و مدارهای الکترونیکی است و توانستیم بخشی از نیازهای فروشگاه ها به محصولات ضد سرقت را تأمین نماییم.
وی با اشاره به اینکه تولید این محصولات در مرز دانش جهانی قرار داد و از فناوری AM که برترین فناوری محصولات ضد سرقت فروشگاهی است بهره بردیم، اظهار نمود: گیت های ضد سرقت فروشگاهی سری SWG و IMG همچون محصولات ما به حساب می آید که با استقبال بازار داخلی و بازارهای خاورمیانه روبرو شده است.
ثانوی با اشاره به تجاری سازی این محصولات، تصریح کرد: محصولات تولیدی ما تابحال پاسخ گوی نیاز بیشتر از ۱۰ هزار فروشگاه در کشور بوده و هر دستگاه نصب شده از جانب این شرکت در فروشگاه ها حداقل از خروج ۵۰۰ دلار ارز از کشور جلوگیری کرده است.
منبع:

1399/02/17
14:45:16
5.0 / 5
2542
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا