هوافضا- علوم هوایی

تمدید مهلت ثبت نام مسابقه ساخت سكونتگاه های نانوپلیمری

تمدید مهلت ثبت نام مسابقه ساخت سكونتگاه های نانوپلیمری

هوا فضا: مهلت ثبت نام جهت شركت در مسابقه ˮطراحی سكونتگاه های ماژولار نانوپلیمری برای اسكان موقت شهروندانˮ تا 17 خرداد تمدید گردید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، بنابر اعلام دبیرخانه چالش های نوآوری و فناوری ایران بمنظور فراهم کردن فرصت بیشتر برای تکمیل و ارسال طرح ها از طرف فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت نام در فراخوان مسابقه "طراحی سکونتگاه های ماژولار نانوپلیمری برای اسکان موقت شهروندان" تا ۱۷ خردادماه جاری تمدید گردید. بدین جهت پژوهشگران، فناوران و شرکت‏های دانش‏ بنیان جهت شرکت در مسابقه می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مسابقه (Ichallenge.ir) فرم پیش نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام نمایند.
این مسابقه که از طرف یکی از شرکت های فناور و با همکاری برنامه "آی چلنج" و با حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، ستاد توسعه فناوری نانو، شهرداری منطقه ۱۹ تهران و انجمن صنفی کارفرمایی انبوه سازان از اردیبهشت سال جاری شروع شده است طی دو مرحله برگزار می شود.
با به انتها رسیدن مهلت ثبت نام، طرح های دریافتی در کمیته فنی ارزیابی شده و حداکثر ۲۰ طرح به مرحله دوم راه می یابند. در این مرحله، به طرح برتر، مطابق با ملاحظات فنی جایزه ۳۰ میلیون ریالی اعطا می شود. همین طور به ۱۰ طرح برگزیده دیگر هر یک جایزه ای ۵ میلیون ریالی تعلق می گیرد.
به گزارش ستاد نانو، شرکت کنندگان در مرحله دوم از زمان دریافت طرح آزمون سه هفته فرصت دارند تا مستندات درخواستی را برای دبیرخانه مسابقه ارسال نمایند. در آخر سه شرکت کننده بعنوان برگزیدگان نهایی انتخاب می شوند. به نفر اول ۱۲۰ میلیون ریال، به نفر دوم ۸۰ میلیون ریال و به نفر سوم ۵۰ میلیون ریال اعطا می شود. ضمن اینکه برگزیدگان می توانند برای تجاری سازی طرح خود با حامیان مسابقه وارد مذاکره شوند.
منبع:

1399/03/10
23:00:51
5.0 / 5
2633
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا