هوافضا- علوم هوا فضا

برگزاری نمایشگاه رینوتكس ۲۰۲۰ منطقه ویژه ربع رشیدی در آبان

برگزاری نمایشگاه رینوتكس ۲۰۲۰ منطقه ویژه ربع رشیدی در آبان

نمایشگاه رینوتكس 2020 با حضور شركت های دانش بنیان و فعال حوزه فناوری نانو در صورت مساعد بودن شرایط به صورت حضوری در آبان ماه برگزار می گردد و در غیر این صورت به صورت غیر حضوری خواهد بود.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس RINOTEX) در امتداد بهبود فضای کسب و کار دانش بنیان و با رویکرد توسعه و تجاری سازی فناوری برگزار می گردد و نخستین دوره برگزاری نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی به سال ۱۳۸۴ تحت عنوان نمایشگاه فناورهای پیشرفته ایران Hi-tech و با حضور ۱۵۹ طرح فناورانه انجام شد.
کمک به تجاری سازی فناوری ها، بسترسازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب وکار، شناسایی و معرفی نوآوری ها و اختراعات فناورانه و طرح ها و ایده های دانش محور، معرفی توانمندی پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای کاربردی کردن آنها، معرفی نیازمندی های فناورانه نهادها، دستگاه ها و بنگاه های تولیدی و خدماتی، ایجاد ارتباط بین دانشگاهیان و فناوران با بخش های مختلف اقتصادی و اجرائی، گسترش همکاریهای فناورانه منطقه ای، ملی و بین المللی، ایجاد فضای مناسب کسب وکار با نخبگان علمی و فناوری و شکل گیری شرکت های دانش بنیان، جذب سرمایه گذاری (داخلی و خارجی) برای فرصت های سرمایه گذاری دانش بنیان و افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان همچون اهداف این نمایشگاه بشمار می رود.
در هشتمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی "رینوتکس ۲۰۲۰" بخش ویژه فناوری نانو در نظر گرفته و حدود ۳۰ غرفه به شرکت های نانویی اختصاص داده شده است و در آن به معرفی محصولات نانویی پرداخته می شود.
این رویداد در صورت مساعد بودن شرایط و با رعایت تمام پروتکل ها و بیانیه های بهداشتی، از ۲۰ تا ۲۵ آبان ماه سال جاری به صورت حضوری و در غیر این صورت به صورت مجازی انجام خواهد شد. ثبت نام فناوران در این نمایشگاه تا اختتام مهر ماه بوسیله سایت های www.rrto.ir و www.rinotex.ir انجام می شود.
بر اساس اعلام ستاد نانو، محورهای بخش نوآوری و فناوری های نانو این نمایشگاه شامل "نانو زیست فناوری"، "نانو مواد و کامپوزیت"، "نانو ساختارها"، "نانو شیمی"، "نانو مکانیک"، "مدل سازی در نانو"، "نانو حسگرها"، نانو تکنولوژی در پزشکی و داروسازی" و "نانو تکنولوژی در صنعت" می شود.1399/07/24
11:44:09
5.0 / 5
1398
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا