هوافضا- علوم هوایی

اجرای برنامه مشترك تسهیل فرایند دانش بنیانی و تأمین مالی محصول جدید

اجرای برنامه مشترك تسهیل فرایند دانش بنیانی و تأمین مالی محصول جدید

هوا فضا: صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جهت کمک به جهش تولید محصولات و خدمات دانش بنیان، اجرای برنامه مشترک «تسهیل فرایند دانش بنیانی و تأمین مالی محصول جدید» را در دستور کار قرار داده است.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برنامه مشترکی را برای «تسهیل فرایند دانش بنیانی و تأمین مالی محصول جدید» توسط شرکتهای دانش بنیان در دستور کار خود قرار داده اند. هدف از اجرای این فرآیند افزودن محصول جدید به سبد محصولات دانش بنیان شرکت ها توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تأمین مالی آن توسط صندوق نوآوری و شکوفایی در چارچوب یک فرآیند واحد است.
بر این اساس شرکت متقاضی باید در زمان عرضه درخواست دانش بنیان باشد؛ به این معنا که دست کم یک محصول دانش بنیان داشته باشد. همینطور در صورتیکه نمونه آزمایشگاهی محصول جدید ساخته نشده است، باید به لحاظ فناوری، با یکی از محصولات تاییدشده قبلی شرکت مشابهت داشته باشد.
بر مبنای اعلام روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقمندان به برخورداری از این طرح می توانند با ورود به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی درخواست خویش را در بخش «حمایت از ساخت محصولات دانش بنیان جدید» تکمیل و ثبت کنند.
منبع:

1399/10/18
23:57:59
0.0 / 5
629
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا