هوافضا- علوم هوایی

فراخوان پذیرش مركز فناوری های هوشمند شهری برای استارت آپ ها

فراخوان پذیرش مركز فناوری های هوشمند شهری برای استارت آپ ها

به گزارش هوا فضا فراخوان پذیرش مرکز فناوری های هوشمند شهری با عرضه فرصتی ویژه برای استارت آپ ها و شرکتهای فعال در حوزه فناوری های شهری منتشر گردید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، مرکز فناوری های هوشمند شهری وابسته به مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف با پشتیبانی از ایده ها و طرح های نوآورانه و ارائه فضای کار اختصاصی و اشتراکی، آمادگی خود برای خدمات رسانی به تیم های استارت آپی و شرکت های خلاق و نوپا را اعلام نموده است.
به همین دلیل مرکز فناوری های هوشمند شهری با انتشار فراخوان پذیرش از «استارت آپ ها و شرکت های فعال در حوزه فناوری های شهری» در جهت حل چالش های شهری اقدام می کند.
این مرکز چندین خدمات تکمیلی به واحدهای مستقر و پذیرش شده ارائه می دهد.
امکان ستاندن مجوز خلاق برای شرکتها و ارتباط با زیست بوم استارتاپی پارک علم و فناوری شریف از خدمات این مرکز عنوان شده است.
همچنین، مرکز فناوری های هوشمند شهری امکانات دیگری را برای شرکتها در نظر گرفته است که شامل ارائه اینترنت پرسرعت ماهانه بصورت رایگان، امکانات اداری و خط تلفن، برگزاری رویداد، دورهمی، کارگاه و دوره های آموزشی، ارزیابی عملکرد دوره ای و ارائه بازخورد و پیشنهادها و اعطای سالن اجتماعات با ظرفیت ۷۰ نفر می شود.1400/02/15
10:02:40
0.0 / 5
820
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا