هوافضا- علوم هوا فضا
مدیر خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتك:

خانه خلاق و نوآوری، زیست بوم تولید و عرضه محتوای چندرسانه ای است

خانه خلاق و نوآوری، زیست بوم تولید و عرضه محتوای چندرسانه ای است

به گزارش هوا فضا خراسان رضوی مدیر خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک اظهار داشت: خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، زیست بوم تولید و عرضه محتوای چندرسانه ای است که با ترکیب حوزه های رسانه تلکام و سرویسهای دیجیتال به دنبال کسب و کارهای نوآورانه است.حمیدرضا بحرینی امروز ۱۱ خردادماه در مراسم افتتاح خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک اظهار نمود: این مرکز زیست بوم تولید و عرضه محتوای چندرسانه ای است که با ترکیب حوزه های رسانه تلکام و سرویسهای دیجیتال به دنبال تعریف رویه های هوشمند و بدیع در کسب وکارهای نوآورانه است.

وی اضافه کرد: آکادمی خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک بازوی برنامه های آموزشی مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک است که خیلی از مهارت های نرم افزار، کسب و کار، فنی و... را به عموم افراد عرضه می دهد. خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک در دوره توانمندسازی با مانیتورینگ تخصصی، در اختیار گذاشتن فضای استودیویی و فضای کار اشتراکی توسعه محصول و هماهنگی با سرمایه گذار از استارتاپ ها حمایت می کند.

بحرینی افزود: خدمات استودیویی نیتک بعنوان مرکز پیشرو چهاراستودیوی تصویری به مساحت یک هزار مترمربع شامل بزرگترین استودیو شرق کشور و استودیوهای صوتی به مساحت ۲۰۰ مترمربع و فضای کار اشتراکی به مساحت دو هزار متر مربع را در اختیار علاقمندان قرار می دهد. مجموعه نیتک در نظر دارد دانش، سفارش و منابعی که در اختیار دارد را به افراد دیگر به اشتراک بگذارد. نیتک برای سهولت کار هر چه بیشتر تیم های مورد حمایت خود به عرضه زیرساخت های مهمی مانند فضای اشتراکی با امکانات میز اختصاصی، منتورینگ تخصصی، اینترنت، اتاق جلسات و... پرداخته است.
گفتنی است، خانه خلاق و نوآوری تولید محتوای دیجیتال «نیتک» امروز در مشهد مقدس و در جوار بارگاه رضوی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار خراسان رضوی و دیگر مقامات استانی فعالیت رسمی خویش را شروع کرد.

خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، از آغاز سال جاری فعالیت خویش را با ایجاد مجموعه هشتگانه استودیوهای صدا و تصویر و تجهیز و استقرار تیم های نوآور و خلاق در زمینه تولید محتوای دیجیتال شروع کرده است و زمینه تولید محتوای هدفمند بخصوص محصولات صادراتی به کشورهای همسایه را هم فراهم خواهد نمود.

منبع:

1400/03/12
12:09:07
0.0 / 5
974
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا