هوافضا- علوم هوایی

توسعه همكاری صندوق سلامت با دانش بنیان ها

توسعه همكاری صندوق سلامت با دانش بنیان ها

تفاهمنامه همکاری بین صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن و انجمن شرکتهای دانش بنیان خراسان با هدف پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان و فناور منعقد شد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، تفاهمنامه همکاری مشترک بین دکتر حمیدرضا فرهادی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن و دکتر مهدی مدنی بجستانی رئیس هیات مدیره انجمن شرکتهای دانش بنیان خراسان رضوی به امضا رسید.
"ایجاد سازوکارهای قانونی در چارچوب انعقاد قراردادهای دو یا چندجانبه به منظور پشتیبانی از شرکتهای دانش بنیان و فناور"، "بسترسازی جهت تجاری سازی فناوری و محصولات شرکتهای دانش بنیان و فناور استان" و "تأمین منابع مالی شرکتهای دانش بنیان و فناور در چارچوب مشارکت های ریسک پذیر"، "اعطای تسهیلات و صدور ضمانت نامه مطابق ضوابط صندوق" همچون موضوعات این تفاهمنامه همکاری است.
به نقل از روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری سلامت ثامن، "همکاری های تخصصی در زمینه شناسایی اولویت های حمایتی، عرضه خدمات مشاوره ای و آموزش"، "افزایش تعاملات بین شرکتهای دانش بنیان و فناور، ارزیابی فنی و مالی، ارزش گذاری"، "اعتبارسنجی و تأمین تضامین متقاضیان و تدوین شاخصهای اثربخشی به منظور سنجش و پایش طرح های مورد حمایت"، "همکاری در زمینه شناسایی و تعریف مدلهای جدید حمایتی در حوزه مبحث تفاهمنامه و فراهم آوردن ساز و کار اجرایی آن" از دیگر موضوعات این تفاهمنامه تعریف شده است.
منبع:

1400/03/22
21:55:43
0.0 / 5
830
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
هوا فضا هوافضا