علوم هوا فضا

عرضه توانمندی های صادراتی با برگزاری نمایشگاه دائمی

عرضه توانمندی های صادراتی با برگزاری نمایشگاه دائمی

هوا فضا: معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ضمن اشاره به راه اندازی نمایشگاه دائمی دستاوردهای پزشکی اظهار داشت: این نمایشگاه نوعی خانه نوآوری ˮای_هیتˮ است که در سایر کشورها از جانب معاونت علمی راه اندازی شده و در آن ظرفیت های صادراتی عرضه شده است.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا دکتر پیمان صالحی در حاشیه بازدید وزیر بهداشت و معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از دستاوردهای پزشکی در حوزه سیمولاتورها که در محل نمایشگاه بین المللی برگزار شد، در جمع خبرنگاران، این نمایشگاه را نوعی خانه نوآوری و فناوری ایران (تهران) دانست که شروع به کار کرده است و اضافه کرد: این نمایشگاه مقرر است بزودی افتتاح رسمی شود.
به گفته وی خانه نوآوری و فناوری ایران در تهران (iHit) در نمایشگاه بین المللی با هدف عرضه دستاوردهای دانش بنیان ها با ظرفیت صادراتی شروع به کار کرد.
وی اضافه کرد: تابحال این خانه نوآوری و فناوری تحت عنوان آی – هیت در سوریه، کنیا و خیلی از کشورها راه اندازی شده و مقرر است در کشورهای دیگر هم راه اندازی شود.
صالحی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه دستاورد شرکتهای دانش بنیان دارای ظرفیت صادراتی به معرض نمایش گذاشته شده است، اظهار نمود: کارکرد این نمایشگاه دائمی به تصویر کشیده شدن محصولات دانش بنیان متناسب با برنامه های مختلف است.
معاون تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مواد پیشرفته، صنایع خلاق و زیست فناوری را از بخش های این نمایشگاه نام برد و اضافه کرد: این خانه های نوآوری و فناوری توسط معاونت علمی و مرکز تعاملات این معاونت راه اندازی شده که در مواقع لازم وزارت خانه ها می توانند درخواست داشته باشند که دستاوردهای یک حوزه در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شود.

منبع:

1400/03/26
22:35:14
0.0 / 5
1076
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا