هوافضا- علوم هوا فضا

فراخوانی برای بهینه سازی ربات اسكلت بیرونی كمك حركتی

فراخوانی برای بهینه سازی ربات اسكلت بیرونی كمك حركتی

هوا فضا: چهل و یکمین فراخوان «بهینه سازی ربات اسکلت بیرونی کمک حرکتی جهت استفاده در نسخه نویسی» با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر گردید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، فناوری ربات اسکلت بیرونی به افراد گرفتار ضایعه نخاعی و بیماران پاراپلژیک کمک می نماید تا قادر به راه رفتن با این ربات کمک حرکتی شوند. نسخه توسعه یافته توسط شرکت متقاضی، نسخه درمانگاهی با جرم ۳۱ کیلوگرم است. این شرکت در نظر دارد تا نسخه خانگی ربات اسکلت بیرونی با وزن، حجم و قیمت تمام شده کمتر به بازار را عرضه نماید، بطوریکه جرم نهایی دستگاه در بازه ۲۲ تا ۲۵ کیلوگرم قرار گیرد؛ بدین سبب تیم مجری می بایست طراحی مکانیکی و الکترونیکی موردنظر در ربات را بمنظور کاهش وزن و حجم ارائه کند و نسخه قابل استفاده شخصی را با قیمت مناسب به بازار داخلی توسعه دهد.

گروه های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه چاره مذکور باید تا ۲۵ تیر ماه جاری پروپوزال خودرا بوسیله سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال نمایند. شرکت در این فراخوان تحقیقاتی و ارائه پروپوزال در قالب انفرادی، گروهی، شرکتی و سازمانی مجاز است.

پروپوزالی که بیشترین تناسب را با الزامات این نیاز تحقیقاتی داشته باشد، انتخاب و بعنوان مجری به شرکت دانش بنیان متقاضی معرفی خواهد شد.

به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، علاقه مندان می توانند تا پروپوزال خودرا در قالب Word بوسیله سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال نمایند.1400/04/06
10:58:05
0.0 / 5
940
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا