علوم هوا فضا
وزیر راه و شهرسازی:

یك میلیون و 300 هزار خانه خالی به سازمان مالیاتی معرفی گردید

یك میلیون و 300 هزار خانه خالی به سازمان مالیاتی معرفی گردید

هوا فضا: وزیر راه و شهرسازی از معرفی یک میلیون و 300 هزار واحد مسکونی خالی از سکنه به سازمان امور مالیاتی آگاهی داد.به گزارش هوا فضا به نقل از مهر، محمد اسلامی در مراسم امضای قرارداد راه اندازی شهرک فناوری در شهرهای جدید پردیس و پرند با اشاره به اقدامات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور اظهار داشت: این معاونت در سالهای اخیر با درک درستی از اقتصاد دانش بنیان وقت خودرا صرف پژوهش و توسعه فناوری ها کرد. از آنجایی که سازوکار اقتصاد دانش بنیان نیازمند حمایت همه جانبه است ما هم با ایمان قلبی از جریان دانش بنیان حمایت می نماییم و موجبات تحول در وضعیت روبنایی و زیربنایی شهرک های فناوری در دستور کار قرار دارد.
وزیر راه و شهرسازی افزود: پارک علم و فناوری پردیس سال ها ۹۰ هکتار اراضی داشت و در سقف ۹۰ هکتار باقی مانده بود. جدیداً ۲۸۰ هکتار دیگر به آن با تصویب شورای عالی شهرسازی اضافه گردید و شهرک جدید دیگری هم در آن ایجاد می شود.
وی اضافه کرد: نخبگان خارج از کشور که به دنبال تأسیس شرکت های دانش بنیان هستند با این فرصت به وجود آمده می توانند به کشور برگردند تا شاهد شکل گیری پردیس هوشمند در جوار پایتخت باشیم.
اسلامی همین طور در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران درباره مالیات بر خانه های خالی اظهار داشت: یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد خالی را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دادیم تا آنها برمبنای قانون برای این واحدها گواهی مالیاتی صادر کنند.


منبع:

1400/04/11
16:41:48
0.0 / 5
715
تگهای خبر: دانش بنیان , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا