هوافضا- علوم هوا فضا
معاون علمی و فناوری رییس جمهور:

قدرت كشور با شركتهای حوزه فناوری معنا پیدا می كند

قدرت كشور با شركتهای حوزه فناوری معنا پیدا می كند

به گزارش هوا فضا البرز معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: خیلی از شرکتهای دانش بنیان مسیر بلوغ خویش را طی کرده و توانسته اند جای خویش را در بازار فروش باز کنند.


سورنا ستاری امروز ۵ شنبه ۱۷ تیرماه در حاشیه بازدید از پارک علم و فناوری البرز در جمع خبرنگاران اظهار نمود: خوشبختانه شاهد وقوع اتفاقات خوبی در حوزه اکوسیستم دانش بنیان البرز هستیم که این امر حاصل تلاش جمعی مسؤلان این استان است.
وی افزود: شاهد حرکت عجیبی در راه رشد شرکتهای دانش بنیان کشور هستیم؛ به صورتی که تعداد این شرکت ها بعلاوه شرکتهای خلاق به هشت هزار مورد می رسد.
ستاری اضافه کرد: خیلی از این شرکتهای دانش بنیان مسیر رشد و بلوغ خویش را طی کرده اند و با عرضه محصولات باکیفیت به فروش خوبی دست پیدا کرده اند.
این مسئول تصریح کرد: خیلی از این شرکت ها با گذشت چندین سال از فعالیتشان توانسته اند به خوبی اعتمادسازی کرده و بازار خوبی پیدا کنند.
وی ضمن اشاره به این که قدرت اصلی هر کشور به تعداد شرکتهای فعال در حوزه فناوری آن بستگی دارد، اظهار داشت: اگر فعالیت این شرکت ها متوقف شود چیزی از کشورها باقی نمی ماند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: امروز کشورهایی قدرتمند و پیشرو هستند که به توسعه شرکتهای دانش بنیان و در مجموع حوزه فناوری توجه خاص دارند.
وی توضیح داد: از چند سال پیش این روند در ایران هم شروع شده و با سرعت قابل قبولی پیش می رود.
منبع:

1400/04/18
22:07:19
0.0 / 5
733
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا