هوافضا- علوم هوا فضا

دانش آموخته ایرانی موفق به دریافت گرنت بنیاد ملی علوم آمریكا شد

دانش آموخته ایرانی موفق به دریافت گرنت بنیاد ملی علوم آمریكا شد

هوا فضا: دانش آموخته دانشگاه الزهرا موفق به دریافت گرنت بنیاد ملی علوم آمریکا شد.به گزارش هوا فضا به نقل از دانشگاه الزهرا، الهه حسینی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد و دکتری علم اطلاعات دانشگاه الزهرا موفق به دریافت گرنت آموزشی بنیاد ملی علوم آمریکا با عنوان «پژوهش مشارکتی: پویایی اجتماعی انتقال دانش بوسیله نشر و راهنمایی علمی» شد.
این گرنت برای برگزاری رایگان دو هفته ای مدرسه ای تابستانه استفاده و به ۵۷ متقاضی منتخب از بین ۲۸۹ درخواست، گرنت اهدا شده و توسط دانشگاه سیراکیوس (Syracuse University) میزبانی می شود.
این گرنت آموزشی با مشارکت بنیاد ملی علوم آمریکا (NSF) و اتحادیه آکادمیک علم داده (ADSA) برای برگزاری آنلاین مدرسه ای تابستانه (summer School) موسوم به S۴ درحوزه Science of science در نظر گرفته شده است.
موضوعات آموزشی این دوره، مباحث در رابطه با علم سنجی مانند کشف محاسباتی دانش، سوءرفتارهای پژوهشی، صداقت و امانت در پژوهش، مشکلات و فرصت های داوری های علمی، تحلیل های دسترسی آزاد، اقتصاد علم و سیاست های علمی با بهره گیری از تکنیک هایی مانند یادگیری ماشینی، تحلیل شبکه، مصورسازی و اقتصادسنجی است.
برندگان گرنت پژوهش مشارکتی بعد از بررسی رزومه و انگیزه نامه همه متقاضیان، توسط داوران انتخاب شده اند که در بین آنها، منتخبان با وابستگی سازمانی آمریکایی، هزار دلار نیز دریافت خواهند کرد


منبع:

1400/04/20
22:45:37
0.0 / 5
776
تگهای خبر: آموزش , آنلاین , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا