علوم هوا فضا

رویداد جذب ایده در زمینه صنایع خلاق در اورامانات

رویداد جذب ایده در زمینه صنایع خلاق در اورامانات

هوا فضا: کرمانشاه راهبر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان روانسراز برگزاری رویداد «جذب ایده در زمینه صنایع خلاق» با حمایت پارک علم و فناوری استان کرمانشاه در منطقه اورامانات آگاهی داد.


میلاد سلطانی با اشاره به برگزاری این رویداد در آبان ماه امسال اظهار داشت: یکی از ماموریت های مراکز رشد شناسایی و جذب افراد صاحب ایده در زمینه های مختلف است و یکی از راه حل ها دراین زمینه برگزاری رویدادهایی برای شناسایی این افراد و ایده های خلاق آنهاست.
وی ادامه داد: در همین راستا برگزاری رویداد "جذب ایده در زمینه صنایع خلاق" با هدف جذب و شناسایی افراد صاحب ایده در زمینه صنایع خلاق در دستور کار قرار گرفت.
سلطانی هم چنین توسعه فرهنگ کارآفرینی مبتنی بر نوآوری متناسب با نیاز بازار در زمینه صنایع خلاق، پشتیبانی از ایجاد و توسعه کسب و کارهای نوپا در زمینه صنایع خلاق و معرفی ایده های برتر به مرکز رشد شهرستان روانسر و دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق را همچون دیگر اهداف برگزاری این رویداد عنوان نمود.
راهبرمرکز رشد واحدهای فناور شهرستان روانسر با اشاره به برگزاری این رویداد در چهار محور فناوری های نرم و صنایع رسانه ای، آفرینش ها و خدمات خلاق، صنایع دستی و میراث فرهنگی و صنایع هنری اظهار داشت: صاحبان ایده های خلاق در این عرصه های می توانند ایده های خودرا به دبیرخانه رویداد ارسال نمایند.
وی آخرین مهلت ارسال ایده ها را 15 مهرماه اعلام و اشاره کرد: محدودیتی برای شرکت کنندگان نیست و تمامی افرادی که صاحب ایده و خلاقیت هستند می توانند در این رویداد شرکت نمایند.
وی ادامه داد: تنها نکته مهم این است که ایده های ارسالی باید نوآور، جدید و متناسب با نیاز بازار باشند.
سلطانی با اعلان اینکه این رویداد تنها مختص منطقه اورامانات است، اشاره کرد: افراد صاحب ایده در چهار شهرستان جوانرود، پاوه، ثلاث باباجانی و روانسر می توانند در این رویداد شرکت نمایند.
وی به پتانسیل های این چهار شهرستان برای ایده پردازی اشاره نمود و اضافه کرد: در جوانرود حوزه گیاهان دارویی، در روانسر حوزه کشاورزی، در پاوه حوزه صنایع دستی و در ثلاث باباجانی تمامی این حوزه ها (کشاورزی، صنایع دستی، گیاهان دارویی) زمینه کار بسیاری دارد و افراد می توانند ایده های خلاقانه خودرا در این عرصه ها که نیاز منطقه است ارائه نمایند.
این مسئول با اشاره به معرفی ایده های برتر در اختتامیه این رویداد در آبان ماه امسال اظهار داشت: این ایده ها جهت تجاری سازی توسط پارک علم و فناوری کرمانشاه تحت حمایت قرار می گیرند.
سلطانی ارائه منتورینگ و مشاوره در جهت تجاری سازی ایده ها، پذیرش در مرکز رشد روانسر، تسهیلات استقرار رایگان در فضاهای اشتراکی مرکز رشد و معرفی جهت گرفتن تاییدیه شرکت خلاق را همچون حمایت های پارک علم و فناوری از برگزیدگان این رویداد عنوان نمود.

منبع:

1400/06/27
10:48:55
0.0 / 5
938
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا