هوافضا- علوم هوا فضا

برگزاری نشست سرمایه گذاری فناوری کشورهای D8 در اسفندماه

برگزاری نشست سرمایه گذاری فناوری کشورهای D8 در اسفندماه

به گزارش هوا فضا چهارمین نشست سرمایه گذاری فناوری TIM2022 در ایام ۲ و ۳ اسفندماه ۱۴۰۰ مصادف با ۲۱ و ۲۲ فوریه ۲۰۲۲ با حضور سرمایه گذاران و سرمایه پذیران داخلی و بین المللی در محل پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، میلاد صدرخانلو، دبیر رویداد رویداد TIM2022 در اولین جلسه شورای راهبری این رویداد با عرضه گزارش از دستاوردهای ادوار گذشته TIM، اظهار داشت: همرسانی و سرمایه گذاری های فناوری میان ۸ کشور مسلمان از مهم ترین اهداف برگزاری رویداد TIM2022 است.
در بخش دیگر این جلسه اعضای کمیته راهبری در جهت تعیین سیاست های کلی رویداد TIM2022 به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. براین اساس هم افزایی نهادهای حاکمیتی و بخش خصوصی و دیگر اجزای اکوسیستم نوآوری برای ایجاد گفتمان در سطح تعاملات بین المللی از الزامات تحقق اهداف TIM2022 برشمرده شد.
مهدی صفاری نیا، رئیس پارک فناوری پردیس هم در این نشست ایجاد ظرفیت استفاده از بازارهای بکر کشورهای گروه D8 برای سرمایه گذاران داخلی را از دیگر اهداف مهم این رویداد دانست.
چهارمین نشست سرمایه گذاری فناوری TIM2022 در ایام ۲ و ۳ اسفندماه ۱۴۰۰ مصادف با ۲۱ و ۲۲ فوریه ۲۰۲۲ با حضور سرمایه گذاران و سرمایه پذیران داخلی و بین المللی در محل پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.
نشست سرمایه گذاری فناوری TIM2022 با محوریت جذب سرمایه از کشورهای عضو گروه D8 است که طی آن سرمایه گذاران خارجی در کنار سرمایه گذاران داخلی، درباره همکاری و سرمایه گذاری های مشترک روی استارت آپ ها گفتگو خواهند کرد.
به نقل از روابط عمومی پارک پردیس، گروه D8، بعنوان سازمانی بین المللی جهت بهبود موقعیت کشورهای در حال توسعه در اقتصاد جهانی، متنوع سازی و ایجاد فرصت های جدید در روابط تجاری، افزایش مشارکت در تصمیم گیرها در سطح بین المللی و فراهم آوردن استاندارد زندگی بهتر بین ۸ کشور بنگلادش، مصر، اندونزی، ایران، مالزی، نیجریه، پاکستان و ترکیه رسماً بوجود آمده است. شبکه انتقال و تبادل فناوری D8-TTEN هم بعنوان زیرمجموعه گروه D8 در جهت مأموریت هایی از قبیل ظرفیت سازی و انتشار اطلاعات در مورد قابلیت های فناوری، دستاوردها و نیازهای کشورهای عضو D8 و هماهنگی و هم افزایی بین کشورهای عضو، رویدادهای سالیانه «نشست سرمایه گذاری فناوری» را برگزار می نماید.
1400/06/31
12:47:34
0.0 / 5
668
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا