هوافضا- علوم هوایی

جشنواره نانو دانشگاه آزاد

جشنواره نانو دانشگاه آزاد

ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی در آذرماه برگزار می گردد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی در جهت اجرای راهبردهای نظام پژوهش و فناوری و سند اسلامی شدن دانشگاه ها، تقویت و ارتقای جایگاه پژوهش، تولید علم و فناوری و گسترش روحیه پژوهشگری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج آذرماه سالجاری برگزار می گردد.
مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره فناوری نانو، پشتیبانی از توسعه علم، فناوری و تجاری سازی محصولات نانو، شناسایی و تقدیر از افراد حقیقی و حقوقی توانمند و فعال در حوزه فناوری نانو در سطح دانشگاه آزاد اسلامی، هدایت فعالیتهای واحدهای دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی فعال دانشگاه به سمت فناوری نانو و تشویق فعالیتهای پیشرو در این حوزه است.
مقالات، کتب، ایده ها، اختراعات، محصولات، آزمایشگاه، مرکز تحقیقاتی، ابتکار و نوآوری، رساله برتر، طرح های پژوهشی و دانش بنیان، محقق برنر، اعضای هیات علمی، دانشجو و دانش آموز برتر و شرکتهای برتر دانش بنیان از محورهای این رویداد به شمار می روند.
به نقل از ستاد نانو، حالا تعدادی آثار علمی شامل مقالات، اختراعات و رساله به جشنواره ارسال شده که توسط کمیته های علمی در دست بررسی می باشد و تا ۱۵ آبان امکان بارگذاری آثار علمی مرتبط در سایت جشنواره برای محققان، استادان و دانشجویان میسر است.
منبع:

1400/07/28
09:39:56
0.0 / 5
767
تگهای خبر: دانش بنیان , فناوری , ناسا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا