هوافضا- علوم هوا فضا

شرایط ویژه پارک پردیس برای جذب تیم های فناور در مرکز رشد

شرایط ویژه پارک پردیس برای جذب تیم های فناور در مرکز رشد

رئیس مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناری پردیس از ایجاد شرایط ویژه برای جذب تیم های فناور در این مرکز آگاهی داد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، محسن علی اکبریان با اعلان اینکه به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس این پارک رویدادهای متنوع و شرایط ویژه ای برای متقاضیان ورود به مرکز رشد فناوری نخبگان در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: تا حالا بیش از ۵۰ شرکت نوپا در این مرکز مستقر هستند که در زمینه های مختلف فناوری، فعال می باشند و قسمتی از آنها نیازهای آزمایشگاهی و کارگاهی دارند و مرکز رشد در نظر دارد بصورت گام به گام زیرساخت های مورد نیاز این شرکتها را فراهم آورد.
وی ایجاد «اتاق تمیز» برای تولیدات حوزه الکترونیک و تجهیزات پزشکی را در مرحله طراحی دانست که به زودی عملیات اجرائی آن شروع خواهد شد، اضافه کرد: همین طور برای ایجاد کارگاه ساخت و تولید درحال رایزنی با یک مجموعه تخصصی برای ایجاد و بهره برداری هستیم.
علی اکبریان جشنواره مرکز رشد را از دیگر برنامه های این مرکز دانست و تصریح کرد: در این جشنواره شرایط ویژه ای برای پذیرش مخاطبین در نظر گرفته شده است و علاقه مندان می توانند با تخفیفات ویژه در دوره های آماده سازی فضای اشتراکی پارک (کوآپ) شرکت نمایند و از فرصت فراهم شده برای حضور در مرکز رشد فناوری نخبگان بهره برده و طرح خودشان را ارائه نمایند.
رئیس مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس اظهار داشت: یکی از اتفاقات خوبی که در سالهای قبل اتفاق افتاد، افزایش ظرفیت پذیرش مرکز رشد بود که با گسترش فضای فیزیکی صورت گرفت. در سال ۹۴ با بهره برداری از ساختمان جدید مرکز رشد فناوری نخبگان، ظرفیت پذیرش ما بیش از ۵ برابر افزایش پیدا کرد. با این افزایش ظرفیت حوزه های پذیرش نیز متنوع تر شده و تیم های بیشتری جذب شدند.
علی اکبریان با اشاره به دوره های آماده سازیِ قبل از ورود به مرکز رشد، به ایجاد یک فضای کار اشتراکی کوچک در سال ۹۵ اشاره نمود و اظهار داشت: هدف از ایجاد این فضا و محتواهای طراحی شده، آن بود که تیم های متقاضی ورود به مرکز رشد آموزش های لازم را پیش از ورود به مرکز رشد ببینند.
به نقل از روابط عموی پارک علم و فناوری پردیس، به گفته ی ایشان، مرکز رشد ظرفیت پذیرش ۱۰۰ تیم را دارد که تیم ها با پشت سر گذاشتن دوره هایی تحت عنوان «کمپ آماده سازی» ۲ تا ۳ ماهه، ظرفیت های لازم برای ورود به مرکز رشد را پیدا می کنند. این تیم ها در کوآپ کم و کیف ایده خودرا محک می زنند، تیم شان را آماده و تکمیل می کنند و خودشان را برای ورود به مرکز رشد، از لحاظ کسب و کاری مجهزتر می کنند. ما هم از بین تیم های متقاضی آنهایی را که ظرفیت و پتانسیل های بالاتری برای ایجاد کسب وکار دارند، جذب می نماییم.1400/08/26
23:07:32
0.0 / 5
851
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا