هوافضا- علوم هوا فضا

پروژه سبزی که با ۴۵ درصد پیشرفت بین دستگاهها پاس کاری می شود!

پروژه سبزی که با ۴۵ درصد پیشرفت بین دستگاهها پاس کاری می شود!

در صورتیکه پروژه راه اندازی نیروگاه بادی در 3 فاز به یکی از شرکت های دانش بنیان واگذار شده است، ولی فاز سوم فعالیت آن بلاتکلیف مانده است.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا علی قربانی، مدیر عامل یکی از شرکت های دانش بنیان در ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی و سومین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر، این شرکت را نخستین سازنده توربین نیروگاه های بادی در کشور دانست و اظهار داشت: در فاز اول موفق به راه اندازی نیروگاه بینالود و در فاز دوم نیروگاه ۹۰ مگاواتی منجیل شدیم.
وی با اشاره به نصب ۱۰ مگاوات نیروگاه بادی در بعضی از شهرستان ها اظهار نمود: این طرح ها در امتداد تشویق استانها برای توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر بوده است.
قربانی با اشاره به فاز سوم این شرکت برای توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر اظهار داشت: قرارداد آن با ساتبا منعقد شد که سال ۹۷ شروع شد، ولی در سال ۹۸ وارد چالش های جدی شدیم؛ چونکه رویکرد مسؤولان ساتبا شکل نامهربانی به خود گرفت و این قرارداد بلاتکلیف مانده است.
مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، با اعلان اینکه این قرارداد بین دستگاهها درحال پاس کاری است، اظهار نمود: این در حالیست که ما ۴۵ درصد پیشرفت داشته ایم.
1400/08/29
23:55:24
0.0 / 5
859
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا