علوم هوا فضا
زلفی گل خبر داد

با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری در وزارت علوم موافقت شد

با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری در وزارت علوم موافقت شد

هوا فضا: وزیر علوم از موافقت سازمان اداری و استخدامی کشور با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در چارت سازمانی جدید آگاهی داد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، دکتر زلفی گل اظهار نمود: با پیشنهاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و پیگیری های مکرر این وزارتخانه، سازمان امور اداری و استخدامی کشور در نامه ای ضمن موافقت با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری، نمودار چارت سازمانی جدید پیشنهادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را برای اجرا ابلاغ نمود.
وی ادامه داد: بر این اساس، «معاونت فناوری و نوآوری» بصورت رسمی و تشکیلاتی تشکیل می شود.
دکتر زلفی گل اظهار نمود: احیا و ایجاد معاونت فناوری در وزارت علوم، یکی از برنامه های مهم و اولویت دار من به مجلس شورای اسلامی بود که خوشبختانه در طول این مدت سه ماهه از استقرار دولت جدید، با جدیت پیگیری و امروز محقق شد.
وزیر علوم اشاره کرد: راه اندازی این معاونت در برنامه چهارم و پنجم توسعه کشور نیز در دستور کار بوده و بر آن تاکید گردیده است.
به نقل از وزارت علوم، دکتر زلفی گل همین طور اظهار داشت: خوشبختانه این معاونت «فناوری و نوآوری» با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعامل، تکامل و هم افزایی ویژه ای خواهند داشت. معاونت فناوری و نوآوری وزارت عتف با هدایت شایسته مراکز رشد و پارک های علم و فناوری سبب افزایش و زایش شرکت های دانش بنیان خواهد شد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم شرکت های دانش بنیان را در امتداد تجاری سازی محصولات خویش حمایت خواهند کرد.
منبع:

1400/09/03
16:02:09
0.0 / 5
818
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا