هوافضا- علوم هوا فضا

خانه خلاق کرامت از ایده های نوآورانه حمایت می کند

خانه خلاق کرامت از ایده های نوآورانه حمایت می کند

به گزارش هوا فضا خانه خلاق و نوآوری کرامت رضوی با انتشار فراخوانی اعلام نمود که از ایده های خلاق در حوزه های ۹ گانه حمایت می کند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خانه خلاق و نوآوری کرامت رضوی با حمایت ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق، در فراخوانی، از تمام فعالان زیست بوم نوآوری کشور و دارای شرکت خلاق، ایده و طرح های نوآورانه، حمایت می کند.
این قراخوان با هدف توسعه نوآوری و کسب و کارهای اجتماعی در چارچوب برنامه توسعه زیست بوم نوآوری اجتماعی انتشار یافته است.
طرح های نوآورانه در محورهای ۹ گانه شامل «الگوهای نوین تنظیم گری اجتماعی»، «الگوهای نوین خدمات داوطلبانه»، «الگوهای نوین خدمات اجتماعی»، «پلتفرم های داده و محتوای اجتماعی»، «الگوهای نوین افزایش بهره وری دارایی های فیزیکی»، «مدل های نوآورانه جمع سپاری مالی»، «الگوهای نوین تربیت رهبران اجتماعی آینده»، «الگوهای جدید استمرار ارتباط با شبکه های مخاطبان» و «الگوهای نوین ترویج سبک زندگی، راهنمایی و مشاوره»، پذیرش می شوند.
فرصت ارسال ایده ها تا ۲۶ اسفندماه تمدید شده است. ایده ها ها بعد از غربال گری، برای عرضه در رویدادی حضوری و مجازی آماده می شوند.
از ایده ها و طرح های برگزیده با عرضه مشوق هایی چون تأمین سرمایه، سرمایه گذاری زیرساختی نامشهود، تأمین فضای کار اشتراکی و منتورینگ تخصصی حمایت می شود.
منبع:

1400/11/19
23:05:47
0.0 / 5
825
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا