هوافضا- علوم هوا فضا

آخرین فرصت ارسال طرح های کاربردی مورد حمایت سازمان نقشه برداری

آخرین فرصت ارسال طرح های کاربردی مورد حمایت سازمان نقشه برداری

هوا فضا: آخرین فرصت ارسال طرح های کاربردی مورد حمایت سازمان نقشه برداری کشور اعلام گردید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، سازمان نقشه برداری کشور به منظور پشتیبانی از انجام پژوهش های کاربردی و هم بکارگیری یافته های علمی و پژوهشی در فعالیتهای خود، از تحقیقات در موضوعات پژوهشی "سامانه پایش سطح آبهای زیرزمینی در کشور با بهره گیری از مشاهدات ثقل سنجی ماهواره ای"، "ایجاد سامانه ملی دوربین زنیت رقومی"، "ارتقای برنامه کاربردی NCCTIDE به منظور نمایش بهتر اطلاعات جزر و مدی و داده های برخط تراز دریا"، "طراحی و ساخت مبدل و پنل قابل حمل برق شهری به برق مناسب برای تجهیزات تصویربرداری هوایی"، "تولید DSM از ابرنقاط استخراج شده از تصاویرهوایی"، "اتوماسیون فرایند ایجاد سرویس در ژئوسرور"، "ارائه اطلس های ملی پویا و تحت وب"، "تاثیر فعالیتهای حوزه مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی در تولید ناخالص داخلی" و "بررسی و مطالعه سرمایه گذاری بخش خصوصی در پروژه های حوزه مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی" و همینطور سایر موضوعات پژوهشی کاربردی در حوزه مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی حمایت می کند.

پژوهشگران می توانند حداکثر تا تاریخ ۳۱ فروردین ماه جاری با رفتن به درگاه سازمان نقشه برداری به نشانی www.ncc.gov.ir فایل پرسشنامه طرح تحقیقاتی پیشنهادی را دریافت و پس از تکمیل به رایانامه research@ncc.gov.ir ارسال نمایند. پرسشنامه تکمیلی باید در چارچوب Doc یا Docx ارسال و از گروه پژوهش و توسعه تاییدیه دریافت شود. همینطور ضروریست از ارسال پیشنهاد از راه فرم های قدیمی، خودداری شود.

به نقل از سازمان نقشه برداری کشور، علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با گروه پژوهش و توسعه سازمان نقشه برداری به شماره تلفن ۶۳۱۸۲۴۶۲ و یا ۶۶۰۷۱۰۰۱ الی ۷ (داخلی ۲۴۶۲) تماس بگیرند.1401/01/14
13:10:03
0.0 / 5
685
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا