هوافضا- علوم هوایی

برگزاری ۲ رویداد در زمینه بازی سازی و موشن کپچر در اینوتکس ۲۰۲۲

برگزاری ۲ رویداد در زمینه بازی سازی و موشن کپچر در اینوتکس ۲۰۲۲

در حاشبه یازدهمین نمایشگاه اینوتکس 2022 علاوه بر برگزار رویدادی برای یکپارچه سازی بازی سازها، از پروژه موشن کپچر یکی از مراکز نوآوری رونمایی گردید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، در روزهای برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، رویداد "جی نو"(GINNO) -رویداد بازی سازی، با حضور گیمرها، پخش کنندگان(استریمرها) و ژورنالیست های حوزه بازی انجام شد.
شهاب عظیمیان دبیر رویداد جی نو هم افزایی میان بازی سازها، گیمرها، پخش کنندگان(استریمرها) و ژورنالیست های حوزه بازی را از اهداف برگزاری این رویداد نام برد و تصریح کرد: اکوسیستم بازی در ایران جزیره ای است و با برگزاری این رویداد ما به دنبال یکپارچه سازی میان بازیگران این حوزه هستیم و رویداد "جی نو" که از روز اول تا اختتام نمایشگاه اینوتکس برگزار می شود، در قالب استیج، سخنرانی و پنل های متنوع، بازیگران اکوسیستم بازی را فعال کرده ایم.
دبیر رویداد جی نو، با اعلان اینکه هدف ما یکپارچه کردن اکوسیستم و زمینه سازی برای بازیگران این رویداد است، اضافه کرد: گیمرهای حرفه ای در لیگی با حضور ۶۴ تیم شرکت می کنند و در این رویداد بازی "کال آف دیوتی"(Call of duty) موبایل برای علاقه مندان در پلت فرم نئوراکس درحال اجراست.
عظیمیان با تاکید بر این که استیج این رویداد به بحث آموزشی در زمینه بازی سازی و انتقال تجربه شرکت های دانش بنیان حوزه بازی به علاقه مندان ارائه می شود، اظهار داشت: در استیج این رویداد درباب مطالبی چون بردگیم(بازی رومیزی)، ورزش الکترونیک، بازی های موبایلی، تجاری سازی، تبلیغات در بازی، رفتارشناسی، متاورس، بازی های بلاک چینی و NFT بحث و تبادل نظر می شود.
به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا در این رویداد همین طور "کاستوم پلیرها" برای اولین بار حضور دارند. کاستوم پلیرها شخصیت های بازی های کامپیوتری را به حالت واقعی برای مخاطبان ایجاد می کنند.
علاوه بر آن پروژه موشن کپچر یکی از مراکز نوآوری رونمایی گردید. در این فناوری بدن با لباس مخصوصی پوشیده و در مفاصل نقطه گذاری می شود و تصاویر خروجی با بهره گیری از نرم افزارهایی، بصورت تصاویر سه بعدی ارائه می شود.
این روش موجب تولید ۱۰۰ دقیقه انیمیشن در روز می شود و در فضای موشن کپچر فضای ۳۶۰ درجه وجود دارد و نیاز به دکوپاژهای قدیمی نیست و آکسسوار هم حذف می شود.1401/02/23
23:35:33
0.0 / 5
598
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا