هوافضا- علوم هوا فضا

آخرین مهلت فراخوان گرنت فناوری جوانه در پارک دانشگاه تهران

آخرین مهلت فراخوان گرنت فناوری جوانه در پارک دانشگاه تهران

هوا فضا: سومین فراخوان «گرنت فناوری جوانه» ویژه پشتیبانی از پایان نامه ها و رساله های بازارگرا در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران شروع شد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، برنامه گرنت فناوری جوانه بمنظور حمایت مالی از رساله های دکتری و پایان نامه های کارشناسی ارشد که با رویکرد نوآورانه و فناورانه و در امتداد پاسخگویی به نیازهای جامعه، سازمان و نهادهای اجرائی / اقتصادی و یا توسعه و تجاری سازی فناوری تعریف شده باشند، طرح ریزی شده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی که استاد راهنمای پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری هستند، مخاطبین اصلی طرح جوانه محسوب می شوند. طرح جوانه با هدف پشتیبانی از پایان نامه ها و رساله های بازارگرا با همراه حمایت ویژه پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در زمینه ICT، پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز در زمینه تخصصی صنعت نفت، مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی در زمینه صنایع مختلف و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می گردد.

واجدین شرایط تا ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۱ جهت شرکت در این فراخوان فرصت دارند.

به نقل از دانشگاه تهران، علاقه مندان می توانند می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با طرح جوانه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ داخلی ۱۵۴ / ۱۶۴ / ۱۹۲ تماس بگیرند.
منبع:

1401/03/10
10:03:39
0.0 / 5
592
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا