هوافضا- علوم هوایی

برگزاری رویداد بازی سازی در دانشگاه امیرکبیر

برگزاری رویداد بازی سازی در دانشگاه امیرکبیر

به گزارش هوا فضا دومین دوره رویداد بازی سازی دانشگاه صنعتی امیرکبیر  (GameCraft 2022) در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه برگزار می گردد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، دومین دوره مسابقات بازی سازی امیرکبیر با همکاری دانشگاه تهران در خردادماه سالجاری (۱۴۰۱) برگزار می گردد.
این دوره شامل دو کارگاه حضوری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به میزبانی انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر (در تاریخ ۱۲ و ۱۳ خرداد)، دو کارگاه حضوری در دانشگاه تهران به میزبانی انجمن تصویرسازی ( در تاریخ ۱۸ و ۱۹ خرداد) و ۲۰ کارگاه و عرضه مجازی است که توسط متخصصین فعال این حوزه برگزار می گردد.
به نقل از دانشگاه امیرکبیر، تاکنون بیشتر از ۵۰۰ نفر کاربر فعال در عرضه ها و کارگاه های حضوری و مجازی این رویداد ثبت نام کرده اند.
گیم کرفت رویداد بازی سازی است که با هدف ایجاد انگیزه و تقویت شوق در علاقه مندان به طراحی و ساخت بازی، برای بار دوم به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد.
رویداد سال جاری به منظور ایجاد بستری برای انتقال اطلاعات و تجارب افراد خبره در حوزه بازی سازی، شبکه سازی و تیم سازی علاقه مندان شامل کارگاه های حضوری، عرضه و کارگاه های مجازی است. بعد از آن ساخت و طراحی بازی در چارچوب یک رقابت و چالش شروع می شود و در پایان از برندگان تقدیر به عمل می آید.
علاقه مندان جهت ثبت نام در کارگاه ها و عرضه ها تا ۱۰ خرداد ماه فرصت دارند به نشانی اینترنتی gamecraft.ce.aut.ac.ir رجوع کند.1401/03/10
21:23:46
0.0 / 5
600
تگهای خبر: اینترنت , طراحی , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا