علوم هوا فضا

حضور ۸۰۰ پژوهشگر و دانش پژوه داخلی و خارجی در سمپوزیوم ویرایش ژن

حضور ۸۰۰ پژوهشگر و دانش پژوه داخلی و خارجی در سمپوزیوم ویرایش ژن

معاون پشتیبانی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری از برگزاری سمپوزیوم کریسپر در ایام 30 و 31 خرداد ماه آگاهی داد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا شهرجردی با اشاره به برگزاری چهارمین سمپوزیوم ملی و دومین سمپوزیوم بین المللی کریسپر، اظهار داشت: این سمپوزیوم با محوریت و میزبانی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و با مشارکت و همکاری معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ستاد توسعه زیست فناوری، ستاد توسعه سلول های بنیادی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود.
وی زمان برگزاری این رویداد را در ایام ۳۰ و۳۱ خرداد ماه عنوان نمود و تصریح کرد: این سمپوزیوم به توسعه فناوری ها، انتقال و اشتراک تجربه ها و دستاوردهای این حوزه با حضور بیش از ۸۰۰ پژوهشگر، محقق، دانشجو و دست اندرکاران حوزه های مختلف علوم زیستی و کشاورزی و سایر مجموعه های علوم پزشکی، فنی و صنعتی مرتبط می پردازد.
به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری، شهرجردی اشاره کرد: همین طور محققانی از کشورهای پاکستان، آمریکا، فرانسه و کانادا در سمپوزیوم بین المللی کریسپر حضور دارند.
معاون پشتیبانی پژوهشگاه مهندسی ژنتیک افزود: در این سمپوزیوم علاوه بر سخنرانانی از کشور های امریکا، فرانسه، پاکستان و کانادا، ۱۰ محقق و پژوهشگر برتر داخلی بعنوان سخنرانان اصلی سمپوزیوم به بررسی تازه ترین دستاوردهای حوزه ویرایش ژن (کریسپر) خواهند پرداخت.1401/03/24
21:13:17
0.0 / 5
538
تگهای خبر: فناوری , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا