هوافضا- علوم هوا فضا

طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی تصویب گردید

طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی تصویب گردید

هوا فضا: وزیر علوم با انتشار نامه ای در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، از تاسیس «شبکه ملی آزمایشگاهی» اطلاع داد.به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، دکتر محمدعلی زلفی گل با انتشار نامه و پیامی در فضای مجازی از تصویب طرح تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی در کمیسیون شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری اطلاع داد و اظهار داشت: تفاهمنامه حمایتی این طرح با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضا رسیده است.

در پیام وزیر علوم آمده است: «تاسیس شبکه ملی آزمایشگاهی یک لزوم جدی است، خوشبختانه با ابتکار جناب آقای استاد صالحی این طرح در کمیسیون شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری مصوب و تفاهمنامه حمایتی با معاونت محترم فناوری هم امضاء شد. این شبکه خدمت دهی به پژوهشگران را تسهیل خواهد نمود. از استاد فرهیخته جناب آقای دکتر صالحی معاون پژوهشی وزارت عتف بسیار سپاسگزارم».

به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، شبکه ملی آزمایشگاهی، شبکه ای است که تمام لابراتوار های کشور شامل لابراتوار هایی که وابسته به وزارت علوم تحقیقات فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، جهاد دانشگاهی و وزارت کشاورزی در این شبکه قرار می گیرند و پشتیبانی از لابراتوار های دانشگاه ها بر مبنای عملکرد آنها، در این شبکه آزمایشگاهی خواهدبود.منبع:

1401/03/28
09:44:46
0.0 / 5
616
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا