هوافضا- علوم هوایی

دبیر جدید ستاد گیاهان دارویی معاونت علمی ریاست جمهوری ارائه شد

دبیر جدید ستاد گیاهان دارویی معاونت علمی ریاست جمهوری ارائه شد

به گزارش هوا فضا معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، با صدور حکمی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی را منصوب نمود.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، با حکم سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، سیف سهندی بعنوان دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی انتخاب شد.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، در حکم معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری خطاب به سهندی آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی و همینطور به استناد تبصره ردیف ۱۴ ماده ۶ سند ملی گیاهان دارویی و طب سنتی، مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی، جنابعالی را به مدت چهار سال بعنوان دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی منصوب می نمایم.
انتظار می رود با توکل به خدای متعال و در قالب نظام نامه جامع ارزیابی متوازن مأموریت های ستادهای توسعه فناوری و جلب همکاری اعضای حقیقی و حقوقی ستاد، ضمن اتخاذ رویکرد ملی و فرادستگاهی و توجه به مزیت ها و مقتضیات بومی و بهره مندی از دستاوردهای مفید ملی و بین المللی نسبت به هم افزایی فعالیتهای در رابطه با حوزه گیاهان دارویی و طب سنتی و نظارت بر امور مربوط در سطح کشور اقدام نمایید.»
منبع:

1401/04/26
14:01:38
0.0 / 5
483
تگهای خبر: دستگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا