هوافضا- علوم هوا فضا
در پارك علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی؛

بوتکمپ پرورش نوآور اجتماعی

بوتکمپ پرورش نوآور اجتماعی

به گزارش هوا فضا بوتکمپ پرورش نوآور اجتماعی در پارک علم و فناوری دانشگاه شهیدبهشتی برگزار می گردد.به گزارش هوا فضا به نقل از پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه شهیدبهشتی در نظر دارد تا بوتکمپ هایی را در حوزه علوم انسانی و اجتماعی جهت مهارت افزایی و کمک به اشتغال آفرینی و کارآفرینی علاقه مندان به حوزه های علوم انسانی و اجتماعی برگزار کند.
در این راستا، پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، بوتکمپ پرورش نوآور اجتماعی توانمندسازی کارآفرینان، دانشجویان، دانش آموختگان را مرداد ماه برگزار می نماید.
هدف این بوتکمپ جهت خلق ایده های نوآورانه و عمل در جهت مسئولیت اجتماعی است. یکی دیگر از اهداف بوتکمپ کمک به سازمان های مردم نهاد جهت حل مسائل پیچیده سازمانی و مدیریتی آن هاست تا با نگاه کارآفرینانه مسائل خویش را حل و به درآمدزایی هم دست یابند.
از جمله سرفصل های این بوتکمپ، نوآوری اجتماعی و کارآفرینی در عمل، کشف ایده ها و عملیاتی کردن آن، مسائل اجتماعی کشور، اثرگذاری اجتماعی و ارزیابی آن، ارزش مشترک، طرح کسب و کار و تأمین مالی و مدلهای درآمدی و بازاریابی کسب و کارهای اجتماعی است.
به دانش آموختگان فعال در بوتکمپ نوآور اجتماعی گواهی مهارت آموزی و سایر دانش آموختگان گواهی حضور اعطا می شود.
به گزارش هوا فضا به نقل از مهر، بوتکمپ، دوره های فشرده و سرسختی است که افراد دانش و مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را به دست می آورند و معمولاً در رشته های فنی مهندسی بخصوص کامپیوتر استفاده شده است.
منبع:

1401/05/06
15:38:39
0.0 / 5
538
تگهای خبر: فناوری , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا