هوافضا- علوم هوایی

روز فناوری ایران در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲

روز فناوری ایران در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲

هوا فضا: در حاشیه برگزاری نمایشگاه جیتکس به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه های حوزه فناوری اطلاعات در دوبی، روز فناوری ایران در این نمایشگاه برگزار می گردد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، محمدرضا طلایی ضمن اشاره به برگزاری نمایشگاه جیتکس بعنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه های جهان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با اشاره به اینکه این رویداد از ۱۸ تا ۲۲ مهرماه سالجاری در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود، اظهار داشت: با مجوزی که سازمان توسعه تجارت ایران برای اتحادیه صادر کرده است، اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران سال جاری مسئولیت اعزام هیات تجاری ایران به نمایشگاه جیتکس و برگزاری روز فناوری ایران در این نمایشگاه را بر عهده دارد.
وی تصریح کرد: پیشبینی می شود نمایشگاه با مشارکت بیشتر از چهار هزار غرفه دار، ۸۰۰ استارت آپ، هزار سخنران و شخصیت علمی، ۲۰۰ نهاد دولتی، ۴۰۰ سرمایه گذار از ۱۷۰ کشور برگزار گردد و بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر از آن بازدید کنند.
طلایی تصریح کرد: با عنایت به نامگذاری سالجاری بعنوان سال «تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین» و با عنایت به این که خیلی از شرکت ها و استارت آپ های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از زمره دانش بنیان هستند و همینطور برنامه های دولت برای توسعه روابط تجاری و اقتصادی با همسایگان، مشارکت نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۲ از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود.
رئیس هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران اعزام ۱۰ استارت آپ برگزیده جهت شرکت در نمایشگاه نورت استار را همچون برنامه های سال جاری نمایشگاه جیتکس دانست و خاطرنشان کرد: تا پیش از این بخشی از نمایشگاه جیتکس با عنوان فیوچراستارز برگزار می شد، اما از سالجاری بعنوان یک نمایشگاه مستقل به موازات جیتکس برگزار می گردد.
طلایی افزود: همزمان با برگزاری نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس در دوبی و در جهت پروژه مشترک سازمان توسعه تجارت با مرکز بین المللی تجارت (ITC) ۱۰ استارت آپ ایرانی از جانب سازمان توسعه تجارت به دوبی اعزام می شوند. این ۱۰ استارت آپ بعد از ثبت نام و ارزیابی کیفی استارت آپ ها از سمت نمایندگان دو سازمان، انتخاب می شوند.
به نقل از روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران، وی افزود: مقرر است سال جاری در سومین روز نمایشگاه جیتکس، همایش بزرگی با عنوان روز فناوری ایران در این نمایشگاه برگزار گردد. شرکت کنندگان در این همایش علاوه بر معرفی محصولات خود برای بازدیدکنندگان و همتایان خارجی، درج معرفی کسب و کار و محصولات در دایرکتوری دیجیتال، شبکه سازی با مشارکت کنندگان ایرانی و خارجی و آشنایی با رقبای خارجی می توانند از امکانات ویژه مرکز تجاری ایران در امارات متحده عربی برای برگزاری ملاقات های تجاری و B2B بهره مند شوند.1401/05/25
10:43:28
0.0 / 5
571
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا