علوم هوا فضا

جلوگیری از اتلاف انرژی با بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج

جلوگیری از اتلاف انرژی با بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج

هوا فضا: یکی از شرکت های دانش بنیان با ارائه خدمات بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج سبب جلوگیری از هدر رفت انرژی در این صنایع شده است.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، سید محمد تقی انجوی مدار، عضو هیات مدیره این شرکت دانش بنیان با اشاره به این که خدمات بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج می تواند تا حدود زیادی از هدر رفتن منابع پیشگیری کند، اظهار داشت: بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج، فرآیندی است که اگر توسط شرکت های داخلی صورت گیرد، هزینه های بمراتب کمتری به شرکت های داخلی تحمیل می کند و صرفه جویی قابل توجهی در این خصوص می تواند صورت گیرد.
وی جلوگیری از هدر رفت مصرف انرژی را از مزایای بازسازی و نوسازی خطوط انتقال و تجهیزات استخراج عنوان نمود و اضافه کرد: در این پروسه ایمن سازی و تعمیر تاج حلقه چاه نفتی با بهره گیری از پلاگ قابل بازیافت ساخت داخل انجام شد. با این اقدام از تعمیر چاه با دکل و هرزروی سیال درون سازه و در نهایت تحمیل زمان اضافی جهت راه اندازی به شرکتها جلوگیری به عمل آمد.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، انجوی مدار، بهینه سازی مصرف مواد تعلیق شکن، انجام اصلاحیه های فرآیندی، رفع اشکالات عملیاتی و پایش دقیق و منظم مصرف این نوع مواد را همچون خدمات دیگری دانست که در محل استخراج ارائه می شود و تصریح کرد: در تلاش هستیم تا این خدمات را در عراق و عمان نیز پیاده سازی نماییم که مشخصا می تواند ارزآوری قابل توجهی برای کشور داشته باشد.1401/06/12
18:34:47
0.0 / 5
379
تگهای خبر: خدمات , دانش بنیان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
هوا فضا هوافضا