هوافضا- علوم هوایی

شروع به کار نمایشگاه ایران ساخت با حضور رئیس جمهوری ونزوئلا

شروع به کار نمایشگاه ایران ساخت با حضور رئیس جمهوری ونزوئلا

به گزارش هوا فضا، نمایشگاه ایران ساخت با حضور نیکولاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا و اعضای کابینه دولت وی، در کاراکاس پایتخت این کشور راه اندازی شد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، نمایشگاه ایران ساخت با حضور نیکولاس مادورو رئیس جمهوری و وزرای برق، کشاورزی، تجارت، بهداشت، علوم و فناوری کشور ونزوئلا، سلطانی سفیر جمهوری اسلمی ایران، مهدی قلعه نوی رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری، حسین اسفندیاری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و پرویز کرمی رئیس مرکز فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی شد تا فرصتی خوب برای شرکت های دانش بنیان و خلاق ایرانی و مجموعه های فناور ونزوئلایی برای توسعه تبادلات علمی و فناورانه فراهم گردد.
بزرگترین و راهبردی ترین شرکت های ایرانی در زمینه صنعت خودرو، کشاورزی، دارو، تجهیزات پزشکی، آی سی تی و صنایع خلاق در این سفر حضور دارند و دستاوردهای خودرا به نمایش می گذارند.
این نمایشگاه که به محصولات دانش بنیان و خلاق ایران ساخت اختصاص دارد، با حضور ۸۲ شرکت ایرانی و ۵۰ مجموعه فناور ونزوئلایی کار خودرا شروع کرد. در این نمایشگاه ۵۰۰ محصول از ۱۵۰ شرکت دانش بنیان و فناور به نمایش درآمده است؛ محصولات ایران ساخت با کیفیت بالا که مقرر است بازارشان در کشور ونزوئلا توسعه یابد و مسیر صادرات آنها تسهیل شود.
برگزاری نشست ها و جلسات رودررو میان شرکت های ایرانی و ونزوئلایی یکی از تسهیلات مدنظر در این نمایشگاه است. برخی از شرکت های فناور ونزوئلایی هم در این نمایشگاه دستاوردهای خودرا نمایش می دهند.
بنابر اعلام مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ نمایشگاه اختصاصی محصولات دانش بنیان ایران ساخت روز جمعه به وقت تهران در این کشور کار خودرا شروع کرد.
منبع:

1401/06/26
10:48:53
0.0 / 5
519
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
هوا فضا هوافضا