هوافضا- علوم هوایی
رئیس جهاددانشگاهی كشور تاكید كرد؛

استفاده از تمام توان جهاددانشگاهی کشور در استانها

استفاده از تمام توان جهاددانشگاهی کشور در استانها

به گزارش هوا فضا، یزد رئیس جهاد دانشگاهی کشور و سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، روسای استانی این نهاد را برخوردار از تمام توان رئیس جهاددانشگاهی کشور برای مدیریتشان در استان دانست و اشاره کرد: روسای این نهاد در استانها باید از تمام توان کشوری جهاددانشگاهی برای ارتقای جایگاه این نهاد انقلابی بهره گیرند.


«روح الله دهقانی فیروزآبادی» بامداد امروز سه شنبه ۲۹ شهریورماه در مراسم تودیع و معارفه رییس جهاددانشگاهی استان یزد ضمن عذرخواهی از تغییر برنامه ها و تقلیل مدت زمان سفر خود به این استان، اظهار داشت: حتما در بازه زمانی کمتر از شش ماه آتی مجدداً به یزد سفر خواهم کرد تا از نزدیک با فعالیتها و مسائل جهاددانشگاهی و جهادگران این استان آشنا شوم.
ایشان سپس از «فاطمه سعادتجو» رئیس سابق جهاددانشگاهی استان به عنوان انسانی خودساخته و زحمت کش یاد کرد و اظهار داشت: ایشان در بازه زمانی بسیار دشوار و سخت شرایط کرونائی مدیریت این نهاد در استان یزد به خوبی برعهده گرفته و مدیریت کردند.
رئیس جهاددانشگاهی کشور، «محمدرضا دهقانی» رییس جدید جهاددانشگاهی یزد را نیز از جهادگران خوب استان خواند که به پیشنهاد ریاست سابق این سازمان در استان برای مدیریت این جهاددانشگاهی برگزیده شد و فردی خوش سیرت، خوش فکر و خوش توان است که امیدواریم در کارهای خود موفق باشد.
دهقانی فیروزآبادی در قسمتی از سخنانش اشاره کرد: نگرش اصلی در سازمان جهاددانشگاهی به روسای استانها اینطور است که ما در هر استان یک نفر به عنوان رئیس سازمان داریم که تمام بخش های در رابطه با هماهنگی و مدیریت عالی وی اداره می شود و این فرد نه به عنوان رئیس جهاددانشگاهی استان بلکه رئیس جهاددانشگاهی در آن استان است به عبارتی تمام توان رئیس جهاددانشگاهی کشور را برای مدیریت خود در استان در اختیار خواهد داشت و باید از تمام توان کشوری جهاددانشگاهی برای ارتقای جایگاه این نهاد انقلابی بهره بگیرد.
وی ابراز امیدواری کرد با اهتمام به چنین نگرشی بدنه ی جهاددانشگاهی استان یزد که تا حالا همیشه خاص بوده، طی چند سال آینده در میان جهاددانشگاهی های کشور بدرخشد.
در این جلسه «فاطمه سعادتجو» رئیس سابق جهاددانشگاهی یزد نیز ضمن تبریک سمت جدید دکتر دهقانی رییس جهاد کشور به عنوان سرپرست جدید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از اینکه دوران سخت بحران کرونا در کشور پشت سر گذاشته شده، ابراز خرسندی کرد و برای دهقانی رئیس جدید سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد آرزوی توفیق کرد.1401/06/29
12:18:35
0.0 / 5
421
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا