هوافضا- علوم هوا فضا

معرفی مصالح ساختمانی آنتی باکتریال به صنعت عمران کشور

معرفی مصالح ساختمانی آنتی باکتریال به صنعت عمران کشور

هوا فضا: یکی از شرکت های فعال در زمینه نانو فناوری، با بهره گیری از نانو نقره مصالح آنتی باکتریال برای ساخت محیط هایی چون بیمارستان به صنعت عمران کشور معرفی کرده است.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، محمدعلی طاهباز، رییس هیات مدیره این شرکت دانش بنیان در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه ایران نانو در جمع خبرنگاران، تولید افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمانی را از محصولات فناورانه این شرکت دانست و اظهار داشت: ۶ محصول مبتنی بر نانو فناوری تولید شده در این شرکت، تاییدیه نانو مقیاس را از ستاد فناوری نانو دریافت کرده اند.
وی با اعلان اینکه تزیینات، رنگ و طراحی داخلی خانه نانویی در ورودی ساختمان خلیج فارس از طرف ما انجام شده است، افزود: ماده بندکشی آنتی باکتریال، ژیکاتکس، میکروسمنت، عایق رطوبتی و رنگ های نما همچون محصولات نانویی است که در این نمایشگاه عرضه نموده ایم.
رییس هیات مدیره این شرکت، اصلی ترین مزیت مصالح ساختمانی تولید شده را آنتی باکتریال بودن مواد آن دانست و تصریح کرد: استفاده از نانو نقره در ساختار این محصولات باعث شده تا این محصولات، کاربردهای بالایی در محیط های بیمارستانی و حتی فضاهای عمومی پیدا کنند.
وی افزود: متاسفانه نمایشگاه نانو امسال به سبب قطعی گسترده اینترنت و عدم اطلاع رسانی مثبت و مؤثر با کاهش حضور مراجعه کنندگان و علاقه مندان به این حوزه روبه رو شده است.
منبع:

1401/07/12
11:42:14
0.0 / 5
377
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا