علوم هوا فضا
معاون سیاسی استانداری بوشهر:

پیامرسان های داخلی تقویت شوند

پیامرسان های داخلی تقویت شوند

به گزارش هوا فضا، بوشهر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اظهار داشت: باید پیامرسان های داخلی جهت ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف در زمینه نرم افزاری و زیرساخت آنها تقویت شوند.


اکبر پورات روز یکشنبه ۲۲ آبان در سومین نشست شورای فضای مجازی استان بوشهر با تأکید بر شناخت لطمه شناسی فضای سایبری و همفکری ایجاد لشکر سایبری در استان، اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده در شورای فضای مجازی استان بوشهر، دوره آموزشی پدافند غیرعامل سایبری ویژه مدیران، آموزش رسانه، سواد دیجیتال و جرایم سایبری و استفاده از ظرفیت دستگاهها در راستای تولید محتوای فاخر در فضای سایبری برگزار می شود.
وی برصیانت ازحریم امنیت اجتماعی مردم درمقابل کسانی که مغایر با قانون نسبت به تشویش اذهان عمومی اقدام می کنند، اشاره کرد: لازم است با اطلاع رسانی از طرف رسانه ها زمینه را برای روشنگری بیشتراقشار مختلف جامعه و امنیت در جامعه فراهم نمود و بر ضرورت شفاف سازی در امر اطلاع رسانی و ترویج و توسعه سبک زندگی ایرانی اسلامی دربین اقشار جامعه اصرار کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به گزارشات و بررسی های وزارت ارتباطات در خصوص کیفیت و حجم ارتباطات پیامرسان های داخلی بالا رفته و امیدوار کننده است که مردم نسبت به گذشته استقبال بیشتری از این پیامرسان ها داشته اند، اظهار داشت: در همین راستا باید پیامرسان های داخلی جهت ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف در زمینه نرم افزاری و زیرساخت آنها تقویت شوند.
پورات اشاره کرد: باتوجه به سیاست های کلان شورای عالی فضای مجازی و مرکز ملی فضای مجازی که در پی دستور رییس جمهور و متعاقبا وزیر کشور به استانداری ها ابلاغ گردید، که استان بوشهر با نگاه خاص و تخصصی استاندار محترم به عنوان یکی از استانهای پیشرو در راه اندازی شورای فضای مجازی استانها در کشور پیش قدم شد و تا حالا مبادرت به برگزاری سه جلسه تخصصی نموده است.
وی تصریح کرد: رویکرد ما در این شورا، تقویت و گسترش زیرساخت های ارتباطی، اقتصاد دیجیتال، آموزش های عمومی و تخصصی، افزایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی چه در بین مردم و مدیران استانی و در نهایت، حمایت و فعال سازی کسب وکارهای فضای مجازی در استان خواهد بود.
منبع:

1401/08/23
11:49:15
0.0 / 5
520
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا