علوم هوا فضا

اولین رویداد دانش بنیان زنان متخصص

اولین رویداد دانش بنیان زنان متخصص

هوا فضا: نخستین رویداد دانش بنیان «زنان متخصص»، توسط بنیاد زنان متخصص انجام می شود.به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، هدف این رویداد، معرفی و ارتقای توانمندی بانوان در زمینه شرکتهای دانش بنیان و فناور است. این رویداد در تاریخ ۲۲ دیماه سالجاری، از ساعت ۹ تا ۱۹ برگزار می شود و میزبان مسؤلان و بانوان متخصص فعال در زمینه دانش بنیان است.حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری

پس از برگزاری افتتاحیه رویداد و تجربه زیسته بانوان موفق در پنل گفتگو با مسئولین، ۳ کارگاه بصورت همزمان برگزار می گردد که در یکی از کارگاه ها سید محسن دهنوی رییس فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی، در کارگاه دوم روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری و در سومین کارگاه، سمیه رفیعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، شنونده دغدغه ها و مطالبات شرکت کنندگان در رویداد هستند.

از مهم ترین محورها و موضوعات رویداد دانش بنیان زنان متخصص میتوان به زیست فناوری، ژنتیک، مکاترونیک، دارو و گیاهان دارویی، صنایع فرهنگی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، تجاری سازی، شرکتهای خلاق و تحول آفرین اشاره نمود.

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان بانوان

در این رویداد همین طور نمایشگاهی از شرکتهای دانش بنیان برگزیده ای که با مدیریت عامل بانوان اداره می شود برگزار می گردد.

هیات بررسی و ارزیابی رویداد پس از بررسی رزومه و محصولات شرکتهای دانش بنیان، از میان ۹۰۰ شرکتی که مدیریت عامل بانوان دارد، ۱۵۰ شرکت را برای حضور در نمایشگاه بر می گزیند و این نمایشگاه با حضور نمایندگان این شرکتها در معرض دید حاضران رویداد و میهمانان ویژه قرار خواهد گرفت.

به هر شرکت یک غرفه برای معرفی محصولات یا خدمات خود اعطا خواهد شد.

هیات بررسی و ارزیابی رویداد پس از انتخاب ۳ بانوی توانمند از مدیران عامل یا اعضای هیات مدیره شرکتها فرصتی را در اختیار ایشان برای معرفی و انتقال تجربیات کاری قرار خواهد داد. این بخش بصورت زنده توسط این بانوان اجرا خواهد شد.

در بخش کارگاه که غالب آن را سخنرانی روانشناس مدعو شکل خواهد داد، در باب چگونگی تعادل بخشی در نقش های مختلف یک زن در جامعه امروزی کارگاهی برگزار می شود. قدرت شبکه سازی در محیط های اجتماعی بین بانوان برای پشتیبانی از یکدیگر و کاهش فشارها، از درون مایه های این کارگاه خواهد بود.

علاقمندان جهت ثبت نام ازطریق لینک زیر اقدام کنند:

رویداد دانش بنیان زنان متخصص

 


منبع:

1401/10/08
14:58:34
0.0 / 5
357
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا