هوافضا- علوم هوایی

فراخوان ثبت نام در نشست تبادل فناوری جهان اسلام

فراخوان ثبت نام در نشست تبادل فناوری جهان اسلام

به گزارش هوا فضا، فراخوان ثبت ­نام در نهمین دوره از برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری (STEP) خطاب به دانشمندان حائز شرایط در جهان اسلام منتشر گردید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، نهمین برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری با مبحث های "سلامت، انرژی، محیط زیست و ارتباطات علم: با تکیه بر فناوری های خلاقانه و نوآورانه" از ۲۵ تا ۲۷ بهمن ­ماه ۱۴۰۱ در آنکارا، ترکیه به صورت مشترک از جانب بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) و دانشگاه فنی خاورمیانه برگزار می شود.
متقاضیان حضور در این برنامه می توانند با رفتن به تارنمای www.step.mstfdn.org/join/form فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال نمایند.
به نقل از ستاد ارتباطات و ترویج بنیاد مصطفی(ص)، مهم ترین هدف این برنامه گردهم آوردن ذهن های درخشان برای پیشبرد نشست­ هایی است که به یادگیری و الهام بخشی در زیست بوم علم، فناوری و نوآوری یاری می رساند؛ ازاین رو برنامه های این نشست شامل سخنرانی های کلیدی، پنل های گفتگو، میزگردها، کارگاه ها، بازدیدها و تورهای فرهنگی و فناوری است.
برنامه تبادل تجربیات علم و فناوری که توسط بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) راه اندازی شده، بستری است برای گشودن باب گفتگو پیرامون علم، فناوری و نوآوری. این برنامه، شبکه دانشمندان، فناوران، نوآوران و سیاست گذاران را در سرتاسر جهان توسعه می بخشد و زمینه را برای تقویت هم افزایی و همکاری علمی فراهم می آورد.
منبع:

1401/10/28
15:01:09
0.0 / 5
461
تگهای خبر: ارتباطات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا