هوافضا- علوم هوایی
در اولین رویداد ذهن افزارهای كسب وكار ارائه می شود

راهکارهایی با رویکرد علوم شناختی برای مدیریت سرمایه انسانی و بازاریابی

راهکارهایی با رویکرد علوم شناختی برای مدیریت سرمایه انسانی و بازاریابی

هوا فضا: به گزارش هوا فضا، اولین رویداد ذهن افزارهای کسب و کار به منظور عرضه راهکارهایی با رویکرد علوم شناختی برای مدیریت سرمایه انسانی، بازاریابی و هوشمندی سازمان، با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی برگزار می گردد.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، نخستین رویداد ذهن افزارهای کسب و کار با هدف جذب ایده ها و محصولات فناورانه در حوزه ابزارهای شناختی برای رهبری، مدیریت سرمایه انسانی و بازاریابی و هوشمندی سازمان با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری های شناختی توسط مرکز نوآوری و شتابدهنده علوم شناختی نوآوران ذهن آینده برگزار می گردد.
منظور از «ذهن‎ افزارهای کسب وکار» هر ایده، فناوری یا محصول مبتنی بر علوم شناختی است که از قابلیت کاربرد در ارتقای بینش و عملکرد مدیریتی سازمان برخوردار باشد.
از تقابل مبحث شناخت با مدیریت سازمان و کسب و کار، مباحث مختلفی در حوزه های شناخت مدیریتی همچون گزینش و ارزیابی شناختی کارمندان، توانمندسازی شناختی گروه ها و تیم های کاری، تمرین و توسعه شناختی کارکنان، مدیریت استرس و سلامت شناختی، شکل دهی به انگیزاننده های شغلی با رویکرد شناختی، طراحی شغل و ارگونومی شناختی، شناسایی و توانمندسازی شناختی رهبران سازمان، زوایای شناختی در تصمیم گیری سازمانی، تغییر و توسعه شناختی سازمانی و شناسایی تفاوت های فردی با رویکرد شناختی پدیدار می شوند.
از منظر راهکارهای قابل تجاری سازی، مواردی از قبیل ارزیابی و توانمندسازی شناختی سرمایه انسانی، ارزیابی و توانمندسازی شناختی رهبران و کارآفرینان، هوشمندی شناختی کسب و کار و بازاریابی شناختی مهم ترین حوزه های مدیریت با رویکرد شناختی هستند که می توانند ابزارهای مختلفی در حوزه های آزمون های توانایی شناختی، نقشه های شناختی، داده کاوی و بصری سازی شناختی، بازی های جدی و بازی وارسازی و علوم اعصاب شناختی را شامل شوند.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، تیم های منتخب این رویداد از تأمین سرمایه بذری تا سقف یکصد میلیون تومان، تأمین فضای استقرار، آموزش، منتورینگ و شتابدهی، تجاری سازی و جذب سرمایه گذار بهره مند خواهند شد.
مهلت ارسال ایده ها و طرح های پیشنهادی در این فراخوان، تا ۲۰ بهمن ماه تعیین شده است.1401/11/12
08:13:29
0.0 / 5
400
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
هوا فضا هوافضا