هوافضا- علوم هوایی
در نشست تشكل های ایثارگری خراسان جنوبی با معاون رئیس جمهور؛

تفاهم نامه همکاری در امتداد ایجاد مرکز نوآوری شاهد به امضا رسید

تفاهم نامه همکاری در امتداد ایجاد مرکز نوآوری شاهد به امضا رسید

هوا فضا: خراسان جنوبی در نشست تشکل های ایثارگری با معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور که با حضور استاندار همراه بود، تفاهم نامه همکاری در امتداد ایجاد مرکز نوآوری شاهد به امضا رسید.


تفاهم نامه همکاری فی ما بین بنیاد شهید و امور ایثارگران، پارک علم و فناوری و مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر، عصر امروز پنج شنبه ۱۳ بهمن به امضا رسید.
به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، بر طبق سیاست های رییس بنیاد شهید کشور و در امتداد پشتیبانی از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان و نیز ایجاد بستر مناسب برای اشتغالزایی ایثارگران بصورت پایدار، این تفاهم نامه ها در استانها منعقد می شود.
با ایجاد این مراکز، زمینه لازم برای شکوفایی توان و ظرفیت و ارائه پیشنهادات و طرح های ایثارگران با دانش و تحصیلات فراهم می شود.
موضوع این تفاهم نامه؛ همکاری و تعاملات هم افزار در امتداد شکل گیری و توسعه زیست بوم نوآوری و فناوری در جامعه هدف شامل اعضای بنیاد شهید و ایثارگران بوسیله به ایجاد زیرساخت های فیزیکی مورد نیاز، اختصاص فضای کار، ایجاد و شکل گیری استارتاپ ها و کسب و کارهای نوین مبتنی بر تکنولوژی و نوآوری شرکت های دانش بنیان، توسعخ توانمندی اعضاست.
هدف از انعقاد این تفاهم نامه، ایجاد زمینه مناسب بروز خلاقیت و بستر رشد و پرورش ایده های نو برمبنای دانش در زمینه های فعالیت و ماموریت مرکز دانش پژوهان، بنیاد و پارک، شناسایی، ارزیابی، پذیرش، توسعه و پشتیبانی از ایده ها، محصولات نوآورانه و فناورانه پژوهشگران، دانشجویان، فناوران، مخترعین و صاحبان کسب و کارهای نوآور در زمینه های فعالیت و ماموریت مرکز دانش پژوهان، بنیاد و پارک است.
گفتنی است ؛ هم اکنون با وجود سه سال فعالیت مرکز دانش پژوهان، هزار تیم استارتاپی ویژه جامعه ایثارگری در کل کشور فعال می باشند.

1401/11/14
15:45:45
0.0 / 5
396
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا