هوافضا- علوم هوایی
در قالب تفاهم نامه ای اجرایی می شود؛

افزایش همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان

افزایش همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان

هوا فضا: تفاهم نامه‌ی همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان با حضور تعدادی از مسئولان دو نهاد منعقد گردید.به گزارش هوا فضا به نقل از بنیاد ملی نخبگان؛ تفاهم نامه‌ی همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان با حضور تعدادی از مسئولان دو نهاد، در محل بنیاد ملی نخبگان امضاء شد.
همکاری و تعامل با بنیاد ملی نخبگان درباب ارزیابی نخبگان و هدایت و توسعه شغلی آنان، استفاده از ظرفیت اساتید نخبه در قالب هسته های مسئله محور در ارتش ج. ا. ا، معرفی افراد متخصص در ارتش ج. ا. ا به بنیاد ملی نخبگان جهت مشارکت در تدوین بخشنامه ها و دستورالعمل ها، فراهم کردن سازوکار بازدید نخبگان از دستاوردها و نمایشگاه های ارتش ج. ا. ا، دعوت از نخبگان در همایش های علمی- تحقیقاتی داخلی ارتش ج. ا. ا، معرفی سرآمدان و آینده سازان جهت جذب و همکاری آنها با ارتش ج. ا. ا، از با اهمیت ترین مفاد این تفاهم نامه است.
از دیگر موارد مورد تاکید این تفاهم نامه می توان به معرفی استعدادهای برتر مشمول دوره پسادکتری به ارتش ج. ا. ا، همکاری با ارتش ج. ا. ا جهت رفع مشکلات گلوگاهی در قالب هسته های مسئله محور، برگزاری همایش ها و رویدادهای علمی و تخصصی مشترک با ارتش ج. ا. ا، تشکیل هیئت های اندیشه ورزی با همکاری نخبگان ارتش ج. ا. ا جهت ارائه مشاوره، همکاری درباب رشد و توانمندسازی دانشجویان مستعد ارتش ج. ا. ا بمنظور استعدادپروری سازمانی و همین طور همکاری در تکریم و الگوسازی نخبگان و مفاخر ارتش ج. ا. ا و کمک به ایجاد الگوسازی در سطح ملی برای جذب افراد توانمند در ارتش ج. ا. ا، اشاره نمود.


منبع:

1401/12/01
12:26:48
0.0 / 5
412
تگهای خبر: متخصص , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
هوا فضا هوافضا