علوم هوا فضا
از سوی بنیاد ملی نخبگان محقق می شود

امکان فعالیت ۲ ساله برگزیدگان کنکور در طرح بورسیه صنعتی

امکان فعالیت ۲ ساله برگزیدگان کنکور در طرح بورسیه صنعتی

به گزارش هوا فضا، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با اشاره به اجرای طرح بورسیه صنعتی، اظهار داشت: در هر استان صنایع بزرگ می توانند بطور مشترک با بنیاد ملی نخبگان، بورسیه صنعتی را اجرا کنند.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، دکتر ناصر باقری مقدم با اشاره به اجرای طرح بورسیه صنعتی اظهار داشت: در این طرح، بنیاد ملی نخبگان بهترین برگزیدگان کنکور را معرفی می کند و آنها دو روز در هفته در این صنایع مشغول می شوند که پس از دو سال، صنعت و دانشگاه ارزیابی خودرا اعلام می کنند و حتی مشمولان سربازی، می توانند دوره سربازی خودرا هم در این طرح بگذرانند.
وی با اعلان اینکه بنیاد ملی نخبگان آمادگی دارد برمبنای نیازهای استانها، نخبگان را ساماندهی کند، اظهار داشت: بنیاد می تواند هر تعداد نخبه را که استانها اعلام می کنند، بوسیله سامانه جذب، شناسایی و بعد از بررسی رزومه، آنها را باتوجه به نیاز به استانها معرفی نماید تا مشغول فعالیت شوند.

به نقل از بنیاد ملی نخبگان، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان همین طور از اجرای ۲۶ طرح کلان ملی در زمینه فناوری کشور در سال آینده آگاهی داد و اظهار داشت: در این عرصه، هزار نفر از نخبگان، مشغول فعالیت می شوند.

منبع:

1402/01/01
02:53:00
0.0 / 5
314
تگهای خبر: فناوری , ناسا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
هوا فضا هوافضا