هوافضا- علوم هوایی

توانمندی های حوزه شهر هوشمند به نمایش درمی آید

توانمندی های حوزه شهر هوشمند به نمایش درمی آید

هوا فضا: با مشارکت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی ریاست جمهوری، توانمندی های حوزه حمل و نقل هوشمند به نمایش درمی آید.


به گزارش هوا فضا به نقل از ایسنا، چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران، ۱۱ تا ۱۳ تیرماه ۱۴۰۲ با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برگزار می گردد.
این نمایشگاه با مشارکت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با هدف «توسعه زیرساخت حمل و نقل برای ترافیک هوشمند»، «ایجاد فضا و بستر مناسب برای حضور شرکت های دانش بنیان بمنظور بهره گیری بیش از علوم و فنون روز» و «ارتقای روش های علمی شهر هوشمند و ایجاد بستر مناسب برای انتقال دانش و تکنولوژی جدید به کشور» برگزار می شود.
محورهای در نظر گرفته شده برای این رویداد شامل «حمل و نقل هوشمند»، «ساختمان های هوشمند»، «دولت هوشمند»، «انرژی»، «محیط زیست هوشمند»، «تجهیزات زیرساخت های اطلاعات و مخابرات»، «سلامت»، «آموزش و پرورش»، «اقتصاد هوشمند» و «امنیت در شهرهای هوشمند» است.

برگزاری این رویداد نقش بسیار مهمی در توانمندسازی شهرهای نوآور و تصمیم گیری بهتر مدیران شهری بمنظور ارائه مطلوب خدمات نوین شهری دارد.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این نمایشگاه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری ویژه شرکت های دانش بنیان با اختصاص یارانه نمایشگاهی انجام خواهد شد. علاقه مندان حوزه فناوری، هوشمندسازی، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها می توانند در این رویداد مشارکت کنند.1402/01/22
12:16:45
0.0 / 5
768
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان هوا فضا
هوا فضا هوافضا